Свято весни – 8 Березня в КиМУ

06.03.2018

8 Березня давно вже вважається офіційним початком весни. Саме в цей день на вулицях усіх міст водночас розквітають різноманітні квіти, очікуючи покупців, переважно чоловіків. Це світле та весняне свято, яке ще і ще раз нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є в нашому житті, кохання, сердечність і вірність.

6 березня 2018 року вся кимушна родина сердечно та щиро, з гарним настроєм відсвяткувала 8 Березня, розважальна святкова програма якого подарувала всім співробітникам, студентам бадьорий весняний настрій, посмішки й оптимізм.

Професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи) - ведуча свята, запросила до вітання президента Університету, професора Хачатуряна Х.В., який щиро привітав колег-жінок зі святом, висловив вдячність за доброту й чуйність, сумлінну працю, внесок у загальний доробок усіх структурних підрозділів Київського міжнародного університету, створення атмосфери поваги та гармонії, а також побажав щастя та любові нашій студентській жіночій половині університету, коледжу та ліцею.

На сцені актової зали протягом півтори години звучали чудові пісні у виконанні студентів Університету - Анни Коптенко, Аміри Ітауі та Коледжу - Кристини Мокан, Ніки Кулик, Андрія Туровця і навіть ліцеїстів – Олександра Гошовського і Крістіни Тимошенко. Авторською піснею привітав присутніх студент Стоматологічного факультету Ілля Пуговіца, а випускник КиМУ, нині актор театру «Срібний острів» Володимир Ситник, додав своє музичне вітання любимим викладачам.

Гучними аплодисментами присутні зустріли східний танець Марини Тесленко, музично хореографічну композицію та уривок із мюзикла Нотр-Дам де Парі у виконанні студентів-театралів та Олександра Заїки - пісня Bruno Pelletier “Le temps des cathedrals”, французькою мовою - (майстерня народного артиста України Льва Сомова, режисер-постановник Валерія Демченко).

Атмосфера свята була сповнена любов'ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок.

Тож, зі святом! Бажаємо успіхів, творчого натхнення,
здійснення жіночих мрій і планів, здоров'я,
любові і ще багатьох, багатьох щасливих весен!