Студенти Інституту журналістики КиМУ на ТРК "Україна"

13.10.2017

13 жовтня 2017 року студенти другого курсу Інституту журналістики КиМУ побували на телеканалі "Україна" (організатор - Козак В.А., к.філол.н., викладач кафедри теорії та історії журналістики Київського міжнародного університету). Майбутні спеціалісти зсередини познайомилися з роботою великої інформаційної структури.

Зараз телеканал “Україна” вважається одним із провідних серед вітчизняних ЗМІ. Він та ще п'ять каналів (“Футбол 1”, "Футбол 2", "НЛО”, "Донбас”, “Індіго”) входять до складу єдиного медіа-холдингу. Тільки на ТРК "Україна" нині працює близько тисячі фахівців.

Екскурсію провела Даша Мелентьєва (PR-фахівець ТРК «Україна»). Вона ознайомила майбутніх журналістів з особливостями роботи телевізійників загалом і на телеканалі "Україна" зокрема. Студенти побували в ефірній, ньюз-румі, режисерській кімнаті. А ще дізналися деякі таємниці відеомонтажу, прямих ефірів і... ведучих телеканалу. Виявляється, за красивою картинкою ховаються ще й суворі вимоги контракту. Наприклад, ведучим новин не можна без узгодження змінювати зачіску, стиль одягу. Забороняється дуже засмагати. А кожного дня над створенням неперевершених образів тільки гримери працюють по півтори-дві години.

Проте такі факти з буднів ведучих не злякали студентів КиМУ. Вони з радістю фотографувались у студії запису новин та інших розважальних програм. Хто знає, можливо, за рік-другий учорашні студенти й самі ділитимуться досвідом роботи на телеканалі "Україна". А поки що їм запропонували навчання в школі ТРК "Україна". Очікується, що кількатижневі безкоштовні курси розпочнуться наприкінці осені.

За матеріалами Владислава Короля (студент ІІ курсу Інституту журналістики КиМУ)