Співпраця в системі «МАН – ВНЗ»

21.09.2017

Співпраця Київського міжнародного університету з МАН учнівської молоді м. Києва та Київської області - як один із важливих аспектів взаємодії загальної і професійної освіти в єдиній системі неперервної освіти – успішно продовжується в 2017-2018 н.р.

Так, 21 вересня 2017 року на базі Університету відбулося виїзне засідання відділення української філології та мистецтвознавства МАН м. Києва (завідувач відділення – Іваненко І.М.), у роботі якого взяли участь керівники секцій: Українська мова; Українська література; Мистецтвознавство; Фольклористика; Літературна творчість; Журналістика; вчителі 100 навчальних закладів міста Києва та науковці КиМУ.

Тема зустрічі «Робота відділення та його секцій на 2017-2018 н.р., розширення форм співпраці з Київським міжнародним університетом щодо залучення молоді до спільної науково-дослідницької роботи».

Науковці КиМУ, на чолі з проректором з наукової роботи, професором Некряч А.І. представили свої пропозиції співпраці: «Шляхи взаємодії студентів і учнів у процесі науково-дослідної діяльності» (професор Мартиненко С.М.), «Інтелектуальне зростання молоді – запорука успішного навчання» (професор Рудаківська С.В.), «Спільні освітні програми КиМУ з європейськими університетами» (доцент Чучковська О.М.), «Журналістика як мистецтво формування особистості» (доцент Самойлов О.Ф.), «Формування творчої особистості в університетському середовищі» (професор Ільїна Н.О.).

Учасників зустрічі привітали хореографічно-музичною композицією студенти спеціальності «сценічне мистецтво» Інституту телебачення, кіно і театру.

Консолідація та всебічний розвиток наукового потенціалу студентської та учнівської молоді завдяки проведенню спільних розширених засідань наукового студентського товариства та МАН як міста Києва, так і Київської області, участь учнів у студентських наукових конференціях – усе це сприяє вихованню професійно орієнтованих молодих людей, які вже знають своє призначення, спрямованість, наукове покликання і йдуть у вищі навчальні заклади, чітко розуміючи, у якій науковій сфері вони хочуть працювати.