Школа - Коледж - Університет: співробітництво та взаємодія

03.02.2018

Залишається всього кілька місяців до цього важливого моменту в житті абітурієнтів: отримання повної середньої освіти та продовження навчання в університеті. Тож більшість із них вже інтенсивно працюють над пошуками своєї майбутньої Альма-матер. Стати студентом Київського міжнародного університету для багатьох – і мета, і мрія, адже Університет успішно розвивається, є потужним науковим, освітнім і культурним осередком, входить до 100 кращих вищих навчальних закладів (69 місце).

3 лютого 2018 року в Київському міжнародному університеті відбувся «День відкритих дверей», у якому взяли участь більше 450 випускників 11-х та 9-их класів шкіл міста Києва та Київської області, серед яких біля 300 були учасники першого туру пробних вступних випробувань у форматі, наближеному до ЗНО. Проректор з наукової роботи, професор Некряч А.І. та проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. ознайомили абітурієнтів з особливостями вступної компанії – 2018, тими можливостями, які відкриває перед молодими людьми навчання у Коледжі та КиМУ. Спілкування абітурієнтів та їх батьків з керівниками структурних підрозділів університету, доцентами Нагачевською О.О., Самойловим О.Ф., Панфіловою Ю.М., Шостак Л.Г., Мозолюк О.Ю., Омельяненко М.В., Опаленко А.М., Абрамян Н.Д., Судак І.І., дали можливість отримати детальну інформацію щодо напрямів підготовки, практик і стажувань, працевлаштування за обраним фахом, відвідати спеціалізовані кабінети та лабораторії. Працівники центру міжнародних та громадських зв'язків (керівник - Чучковська О.М.) представили відеопрезентацію всіх структурних підрозділів, ознайомили з можливістю паралельно отримати диплом європейського вишу за спільною освітньою програмою «Подвійний диплом», забезпечили кожного із абітурієнтів друкованими матеріалами по спеціальностям, а також відповіли на численні питання щодо діяльності студентського самоврядування, роботи культурно-мистецьких факультативів, спортивних секцій, студентських наукових товариств.

Для правильного орієнтування учнів у виборі професій Київський міжнародний університет проводить цілеспрямовану профорієнтаційну роботу: Дні школи / ліцею / гімназії у КиМУ, інтелектуальні проекти, майстер-класи, психологічне тестування, спільні науково-практичні конференції, виступи науковців Університету безпосередньо в навчальних закладах, пробні тестування у форматі наближеному до ЗНО. Такими заходами за період з вересня 2017 р. по лютий 2018 р. охоплено 17250 абітурієнтів.

Сподіваємось, що всі, хто вступатиме до Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ, в недалекому майбутньому стануть членами нашої «кимушної» університетської родини і зможуть повною мірою зреалізувати себе, розкривши свої таланти й обдарування.

До зустрічі, дорогі абітурієнти у стінах КиМУ!