Практичне заняття студентів стоматологів у власній університетській стоматологічній клініці

21.12.2016

Для вдосконалення підготовки студентів за фахом "Стоматологія" у Київському міжнародному університеті 21 грудня 2016 р. була відкрита університетська стоматологічна клініка, яка відповідає сучасним вимогам якісної підготовки лікарів-стоматологів. Детальніше

Відомо, що оволодіння професією стоматолога є нелегкою справою, треба докласти неабияких зусиль, щоб оволодіти знаннями, умінням працювати з високотехнологічним інноваційним обладнанням.

Тепер студенти Стоматологічного факультету після теоретичних заняття практикують в університетській клініці, набуваючи практичних навичок з проведення діагностики, рентгену й оволодіння професійними секретами, використовуючи вітчизняні і світові досягнення науки.

А допомагає їм у цьому потужний кадровий потенціал факультету з досвідом практичної та педагогічної роботи, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення навчального процесу.