Ознайомча екскурсія студентів–міжнародників КиМУ до посольства Малайзії в Україні

09.11.2017

З метою практичного ознайомлення зі специфікою роботи дипломатичного представництва за кордоном студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Київського міжнародного університету відвідали 9 листопада 2017 року посольство Малайзії в Україні. 30 студентів, 2 викладачі, на чолі з директором Інституту міжнародних відносин, професором Тіменко І.В., їх гостинно зустрічали Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні пан Датук Аюф Бачі, третій секретар посольства пані Роснані Ахмад, які ознайомили гостей із пріоритетними напрямами сучасної міжнародної дипломатії, специфікою роботи посольства або місії за кордоном, його структурою, зокрема з функціями консульського відділу, переглянули відео з нагоди 60-річчя незалежності Малайзії. Не оминули і такого питання, як дипломатичний протокол, дотримання його певних правил та умовностей, тим більше, що зустріч закінчилася фуршетом (пригостилися чіпсами, напоями), який є одним із видів дипломатичного прийому.

Захід пройшов на високому організаційному рівні, студенти з працівниками посольства активно спілкувались англійською мовою, отримали відповіді на питання та висловили велику вдячність за можливість побачити роботу дипломатичного посольства зсередини, що корисно для майбутніх дипломатів.