OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL (IV Фестиваль культур народів світу) – враження студентів КиМУ

07.10.2017

7 жовтня 2017 року в Колонній залі КМДА відбувся IV Фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL за участю 40 посольств країн, акредитованих в Україні, та діаспор, у якому взяли участь студенти Київського міжнародного університету.

«…Було таке враження, що ми здійснили кругосвітню подорож до 40 країн світу, адже ми познайомились із культурою, обрядами, музикою та танцями кожної з країн, бажаючі могли поласувати народними стравами і напоями…» - ділилися враженнями студенти.

Гостей фестивалю чекала розважальна програма, майстер-класи арабською, японською мовами (за бажанням гостей), знайомство з бенгальською каліграфією, технікою розпису корейських масок, створення символів Болгарії (паперові троянди) та багато-багато іншого, що дозволило долучитися до культури і традицій інших народів.

Студентки I курсу КиМУ спеціальностей «міжнародні відносини», «журналістики» Чітак Владислава та Арєф’єва Марія мали змогу поспілкуватися з Надзвичайним і Повноважним Послом Болгарії на рідній болгарскій мові. Спілкуючись зі студентками, Пан Посол висловив власне позитивне враження про Фестиваль (...такі заходи дають змогу молоді підвищувати власний культурний рівень, пізнавати світ, окрім своєї культури, цікавитись іншими, практикувати іноземну мову, проводити час з користю. Мені дуже імпонує Україна і я радий дружньому союзу наших країн, тож запрошую відвідати Болгарію).

Тож ми, студенти КиМУ, ще і ще раз переконались, що знайомство з новими, цікавими людьми, спілкування рідною мовою та практика іноземних мов ніколи не завадить кожному з нас. Саме це й було метою Фестивалю культур народів світу.

За матеріалами Арєф’євої Марії (студентка 1-ого курсу спеціальності «журналістика»)