Нові підходи у підготовці фахівців з ІТ технологій у КиМУ

03.10.2017

3 жовтня 2017 року в Київському міжнародному університеті відбулася зустріч проректора з наукової роботи, д.політ.н., професора Некряч А.І., декана факультету будівництва, архітектури та інформаційних технологій, к.т.н., доцента Дьомічева К.Е. з менеджером програм соціальної корпоративної відповідальності корпорації Cisco в Україні та Білорусі Оленою Домотенко.

Предметом обговорення під час зустрічі була КиМУспівпраця КиМУ та Cisco Systems, Inc.у підготовці кваліфікованих фахівців з інформаційно-комунікаційних технологій, фахівців, які нині, в епоху інформатизації, надзвичайно затребувані на ринку праці.

Пані Олена Домотенко мала можливість ознайомитись із сучасною матеріально-технічною базою Київського міжнародного університету, високопрофесійним викладацьким складом як університету, так і кафедри комп’ютерних наук. У результаті, було ухвалене рішення щодо відкриття на базі університету Мережевої Академії Cisco. Факультативно для студентів КиМУ в програмах підготовки будуть додані інтегровані дисципліни, розроблені на основі сертифікованих програм Мережевої Академії Cisco. Також за методикою Академії Cisco будуть проводитися вебінари, відеоконференції, хатакони, креатони, ігри, майстер-класи, курси пов'язанні з Інтернетом речей, багато іншого зі школами-партнерами КиМУ.

Реалізація даного проекту на базі Київського міжнародного університету дозволить суттєво підвищити рівень підготовки студентів, що сприятиме в майбутньому їх самореалізації.

Корпорація Cisco Systems, Inc. - додаткова інформація

Розв'язуючи проблему підготовки ІТ фахівців, корпорація Cisco Systems, Inc. - світовий лідер у розробці мережевих технологій, виробництві телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення - інвестувала понад 20 мільйонів доларів у розробку методичних матеріалів для дистанційних освітніх програм. Крім традиційних тренінг-центрів з вузькоспеціалізованими, одно-двотижневими курсами, корпорація Cisco Systems Inc. активно створює і розвиває мережеві академії – Cisco Systems Networking Academy (Мережевих Академій Cisco), яких на сьогодні в усьому світі налічується вже понад 10 тисяч.

Такі Академії створюються при вищих навчальних закладах для поглиблення класичних університетських курсів, пов'язаних із обчислювальною технікою та телекомунікаціями, на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc. Студенти-випускники Академії, склавши відповідні іспити, стають сертифікованими спеціалістами Cisco.