Нова наукова школа в КиМУ

30.11.2017

30 листопада 2017 р. засіданням Вченої ради Київського міжнародного університету було ухвалено рішення про започаткування кафедрою комп’ютерних наук наукової школи «Математичне і комп’ютерне моделювання складних об’єктів та систем» (науковий керівник - професор Л.М. Щербак, завідувач кафедри, д.т.н., лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки).

До складу учасників наукової школи входять провідні викладачі кафедри, серед яких: 2 доктори технічних наук, 7 кандидатів технічних наук, 1 кандидат фізико-математичних наук і 1 кандидат політичних наук.

Створення наукової школи продиктовано потребою розробки і використання методів математичного моделювання, комп’ютерного розв’язання складних інженерних і наукових завдань, що в подальшому дозволить значно підвищити ефективність процесів проектування та управління. Завдяки теоретико-практичному і методологічному доробкові членів наукової школи, а також співпраці з науковими школами у сфері інформатики та кібернетики Києва, Харкова, Львова, Черкас, Дніпра і Тернополя, її діяльність буде пов’язана з розробкою математичних та програмних технологій для моделювання, аналізу та оптимального синтезу структурованих динамічних систем.

Завдання наукової школи «Математичне і комп’ютерне моделювання складних об’єктів та систем» полягає також у розробці теорії та методів оцінювання в умовах невизначеності та конфлікту, створенні систем підтримки прийняття рішень для аналізу технічних соціально-економічних та екологічних процесів.

До наукових розробок і заходів за відповідними напрямами наукової школи можуть залучатися як провідні науковці, так і студенти, магістри, аспіранти.