Міжнародний фестиваль «Україна єднає світ» у КиМУ

19.11.2017

18-19 листопада 2017 р. в стінах Київського міжнародного університету пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ» під егідою Міністерства культури України та за ініціативи Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ (директор - заслужена артистка України, професор Н.О. Ільїна).

Мета фестивалю–конкурсу – виявлення та підтримка талановитої молоді, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків.

У фестивалі взяли участь понад 1200 талановитих учасників з усіх куточків України: Чернігівщини, Волині, Полтавщини та Херсонщини, а також Румунії, Молдови, Вірменії, Білорусії. Конкурсна програма фестивалю включалав в себе найрізноманітніші види виконавчого мистецтва, серед яких: конкурс читців, інструментальне, циркове та театральне мистецтво, вокал, хореографія. Приємним сюрпризом стала участь колективів: народний ансамбль народної пісні "Радість", зразковий оркестр народних інструментів «Садко», народний фольклорний ансамбль «Бабусі», які представляли Скадовськ. Херсонщина неодноразово гостинно зустрічала студентів спеціальності «сценічне мистецтво» Київського міжнародного університету з театральними гастролями, збираючи на виставах повні зали глядачів.

Студентам ІІ курсу спеціальності «сценічне мистецтво» майстерні народного артиста України, проф. Л.М. Сомова була надана честь відкрити фестиваль хореографічним виступом-візитівкою КиМУ (постановка – режисер В.П. Демченко).

До складу високоповажного журі, яке оцінювало виступи конкурсантів, увійшли справжні метри сцени: Ада Роговцева — Герой України, радянська і українська актриса театру і кіно, Народна артистка України, лауреат Премії ім. Т.Г. Шевченка; Ніна Матвієнко — Герой України, Народна артистка України, співачка, лауреат Премії ім. Т.Г. Шевченка.

Конкурс – це не лише боротьба за перемогу на мистецькій ниві, а й спілкування, розвиток і великий обмін досвідом.

По закінченню фестивалю директор Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ проф. Н.О. Ільїна особисто запросила найкращих номінантів на навчання в Київському міжнародному університеті.

Бажаємо всім учасникам нових фестивальних перемог!