Міс і містер КиМУ – 2017

27.04.2017

Студентство – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а прагнення змушує рухатись до більших успіхів, це відмінний шанс здобути нові знайомства і знайти міцну дружбу на довгі роки.

Студентський Парламент КиМУ, одним із завдань якого є повне забезпечення дозвілля студентів, є основним ініціатором творчих заходів художньої самодіяльності - проведення вечорів відпочинку та різноманітних заходів.

Так, конкурс «Містерія КиМУ» став щорічною традицією в житті студентів Київського міжнародного університету, який цьогоріч відбувся 27 квітня в актовій залі і беззаперечно став довгоочікуваною подією місяця! За титул «Міс та Містер КиМУ» змагалися 10 учасників – студенти Університету та Коледжу.

Дотепними жартами глядачів розважали ведучі - Валерія Демченко (викладач хореографії та акторської майстерності Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ) та Антон Архипенко (студент ІІ курсу, спеціальності «Сценічне мистецтво»).

Цьогорічна програма конкурсу складалася з 4 етапів:
  • 1 етап – дефіле, відео-візитка, знайомство з учасниками;
  • 2 етап - конкурс талантів: мета - розкрити власні творчі здібності та неординарність за допомогою вокалу, хореографії, читання поезії та ілюзії;
  • 3 етап – інтелектуальний: передбачав відповіді на непрості запитання журі, при цьому судді оцінювали не тільки логіку, а й інтуїцію та моральні якості учасників;
  • 4 етап – виконання вальсу в парі, який став заключним.

Кожен учасник з гідністю пройшов цей непростий поетапний конкурс. Глядачі в залі були зачаровані виступами, які вражали індивідуальністю, артистизмом, майстерністю та щирістю. Образи учасників, довершували вишукані та елегантні сукні дівчат і класичні костюми хлопців. Винятком не стали і вболівальники, зокрема студенти спеціальності «Сценічне мистецтво», які прийшли підтримати своїх фаворитів в яскравих театральних костюмах. Приємним сюрпризом для зали, стало залучення викладачів Університету – доц. І.І. Судак (заступник завідувача кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, к.і.н.) та доц. О.Ф. Самойлова (директор Інституту, к.і.н.), які з радістю прийняли участь в конкурсі талантів одного із учасників.

Конкурс оцінювало журі:
  • Діана Рибаєва – засновник конкурсу «Містерія КиМУ», голова Студентського парламенту (2015-2016 н.р.);
  • Ірина Василенко – учасниця п’ятого сезону всеукраїнського телевізійного талант-шоу «X-фактор»;
  • Анастасія Чоботок – голова Студентського Парламенту КиМУ;
  • Денис Федосєєв – керівник філіалу автошколи «DrivePro»;
  • Данило Оніщук – організатор квестів в м. Києві.

Вибір переможців став справжньою баталією для журі! Підрахувавши бали, набрані учасниками протягом чотирьох етапів конкурсу, і голоси глядачів, судді дійшли згоди і прийняли одностайне рішення, для оголошення якого на сцену були запрошені голова СтП Анастасія Чоботок та почесні гості Ірина Василенко, Денис Федосєєв та Данило Оніщук.

Перед оголошенням результатів Ірина сказала, що приємно вражена організацією заходу і зазначила, що для неї неабияка приємність розділити цей день в колі такої талановитої молоді. Данило Оніщук приєднався до слів Ірини та запевнив учасників, що вже зараз кожен з них є переможцем, адже далеко не всі мають сміливість розкритися та продемонструвати свої творчі здібності для широкого загалу.

Отже, переможці в номінаціях:
  • Владислав Поводюк – «Містер КиМУ»;
  • Вікторія Грозян – «Міс КиМУ»;
  • Дарія Вініченко – «Віце-міс КиМУ»;
  • Денис Ромась – «Віце-містер КиМУ», «Містер Глядацьких Симпатій»;
  • Аріана Грекова – «Міс Глядацьких Симпатій», «Міс Талант»;
  • Роман Самойленков – «Містер Талант»;
  • Ростислав Корсун – «Містер Посмішка»;
  • Олександра Скальська - «Міс Посмішка»;
  • Марина Левківська – «Міс Загадка»;
  • Олексій Попович – «Містер Ексклюзив».

Цьогорічний захід порадував високоякісним шоу, чудовою музикою, запальними танцями і шаленою підтримкою залу.

Дякуємо всім учасникам, організаторам та ведучим
за гарний настрій, чудові емоції та яскраві враження!
Щирі вітання всім конкурсантам,
зичимо подальших успіхів та переможних змагань!