Меморандум про співробітництво

03.03.2017

3 березня 2017 року в Київському міжнародному університеті відбулося підписання Меморандуму про співробітництво у сфері освітньої діяльності з Головним управлінням юстиції в м. Києві.

Меморандум підписали президент КиМУ, професор Х.В. Хачатурян та Станіслав Куценко, начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві. Взяли участь також віце-президент університету, професор Л.І. Шумигора; проректор з навчально-виховної роботи, професор Т.В. Данченко; директор Юридичного інституту, доцент Ю.М. Панфілова.

Мета підписання Меморандуму - об'єднання спільних зусиль Університету та Управління юстиції щодо підготовки фахівців, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, проведення спільних науково-дослідних робіт у сфері права, розширення можливостей для працевлаштування випускників КиМУ в межах заходів щодо реалізації державної політики зайнятості молодих фахівців.

Президент КиМУ, професор Х.В. Хачатурян висловив упевненість у тому, що проходження практики та стажування студентами безпосередньо в Управлінні юстиції є прекрасною можливістю закріпити здобуті в університеті теоретичні знання, що сприятиме їх працевлаштуванню в майбутньому.

Після підписання Меморандуму гості зустрілися зі студентами Юридичного інституту Київського міжнародного університету. Під час зустрічі Станіслав Куценко ознайомив студентів з діяльністю і особливостями роботи територіального управління юстиції, як державної служби, з реформами, які реалізуються за ініціативи Міністерства юстиції, дав поради майбутнім юристам, наприклад, з чого потрібно розпочати кар'єру та на що варто звертати особливу увагу.

Студентів зацікавила інформація пана С. Куценка щодо проекту «Он-лайн будинок юстиції», який з минулого року проходить апробацію на сайті Міністерства юстиції, і надає додаткові можливості для кожного українця, який користується Інтернетом, отримати понад 20 додаткових спрощених сервісів у режимі он-лайн (відновити документи з будь-якої точки світу, отримувати дублікати документів) за кілька хвилин без необхідності спілкуватися з чиновником.