Майстерня творчості або посвята студентів-театралів I курсу

09.09.2017

9 вересня 2017 року в стінах КиМУ, слідом за урочистою посвятою в студенти Коледжу та Університету, пройшла творча церемонія посвяти першокурсників, яка відоміша серед Stud-родини як «Капусник» спеціальності «сценічне мистецтво».

Ця подія вже стала доброю традицією для Інституту телебачення, кіно і театру, яка з року в рік проходить у студентському театрі «Ковчег». Проте цьогорічне дійство змінило свій звичний майданчик на широку сцену актової зали Університету.

У почесному першому ряду глядацької зали зібралися члени ректорату КиМУ та провідні майстри Інституту телебачення, кіно і театру: директор інституту, заслужена артистка України - професор Н.О. Ільїна, проректор з довузівської підготовки, професор С.В. Рудаківська, викладач акторської майстерності, доцент П.О. Демченко, кандидат філологічних наук, професор О.Є. Чебанова.

Серед охочих долучитися до дійства були батьки та друзі і навіть випускники минулих років, які емоційно сприймали все, що відбувалося на сцені, підтримуючи шаленими оплесками 25 юних талантів, які вступили до КиМУ опановувати акторську майстерність. Для того, щоб новачки змогли повною мірою відчути до якої творчої сім’ї вони долучилися, студенти старших курсів, на чолі з народним артистом України, професор Л.М. Сомовим і режисером-постановником В.П. Демченко, підготували цілий калейдоскоп театральних шаржів і справжніх акторських випробувань, які доповнювали цікаві хореографічні та вокальні виступи.

До всіх постановок, які створює театральна майстерня КиМУ, як викладацький склад, так і студенти, підходять з усією відповідальністю, щоб глядач був максимально занурений у дійство. Сценічні роботи за мотивами Володіна, Ібсена, які продемонстрували студенти II-IV курсів, вразили всіх присутніх високим рівнем професійного виконання мізансцен.

Майбутні актори!

Ми переконані, що ті символічні двері,
які відчинилися перед вами в майбутню професію,
подарують неймовірні емоції та навчать майстерності перевтілення!