Круглий стіл «Європейська культура та освіта, як чинники формування ціннісних орієнтирів сучасної молоді»

07.11.2017

07 листопада 2017 року Центром німецької мови та європейської культури Інституту лінгвістики та психології Київського міжнародного університету, в межах «Тижня науки у КиМУ», проведено круглий стіл на тему «Європейська культура та освіта як чинники формування ціннісних орієнтирів сучасної молоді». Організатори – директор інституту, доцент Нагачевська О.О., к.філол.н. та Борисенко Ю.А., доцент кафедри германських мов і перекладу. Робоча мова круглого столу – німецька.

У дискусіях брали участь студенти 4 курсу спеціальності «Переклад» та запрошений лектор, професор Гайдельберзького університету пан Норберт Мюллер (Німеччина).

У виступах студентів знайшли відображення актуальні питання сучасності:

«Функції освіти та культури у глобалізаційних процесах сучасного світу», «Культурно-освітній простір Німеччини та України», «Молодь України та Німеччини: культурний та освітній рівень», «Інновації у системі вищої освіти Німеччини та необхідність впровадження нових підходів до викладання мов в українських університетах», «Практика та навчання за кордоном: переваги та недоліки», «Необхідність вивчення іноземних мов».

Додатково професор Норберт Мюллер провів майстер-клас для учнів Ліцею КиМУ, які вивчають німецьку мову.

Підсумовуючи роботу круглого столу, професор Норберт Мюллер зазначив, що високоякісна освіта не лише сприяє збереженню культурних цінностей, а й обов’язково принесе винагороду в майбутньому – високоякісний рівень життя. Він подякував студентам КиМУ за цікаві запитання та активну участь у роботі круглого столу, побажав їм успіхів у навчанні, пишатися Батьківщиною, вивчати іноземні мови та не зупинятись на досягнутому.