«Діалог держав: партнерство в освіті» - участь науковців КиМУ

22.03.2018

22 березня 2018 року науковці Київського міжнародного університету взяли участь як члени журі у районних етапах XV загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», який проходив під гаслом «Україна – це Європа» і традиційно проводиться, починаючи з 2003 року, до Дня Європи в місті Києві. Конкурс щороку користується великою популярністю серед учнівської молоді, адже це прекрасна нагода для учасників розширити власні знання з історії, культури європейських країн, продемонструвати власну європейську позицію.

До складу журі районних конкурсів увійшли:

  • Дніпровське УОМС (доцент Чернецька О.В., к.ю.н., директор Інституту міжнародних відносин), місце проведення ЗОШ №128;
  • Деснянське УОМС (професор Рудаківська С.В., к.філос.н., проректор з довузівської роботи), місце проведення СШ №251 ім. Хо Ши Міна;
  • Святошинське УОМС (професор Данченко Т.В., к.ю.н., проректор з навчально-виховної роботи), місце проведення СШ №40.

32 команди-учасниці трьох районів м. Києва презентували європейські держави (Австрія, Болгарія,, Естонія, Іспанія, Італія, Ісландія, Ірландія, Данія, Греція, Польща, Молдова, ФРН, Фінляндія, Швейцарія, Україна, а також Китай та Японія) в оригінальному та несподіваному стилі, зумівши знайти цікаві родзинки-сторінки у звичаях і традиціях обраної країни. Завдяки гарній підготовці учасники конкурсу показали свої артистичні та творчі здібності, знання іноземних мов, зокрема англійської та німецької. Атмосфера свята, азарт конкурсного змагання та професійне журі забезпечили високий рівень конкурсу-фестивалю.

За результатами роботи журі переможцями конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» та право представляти район на міському конкурсі стали:

  • Дніпровський район – ЗОШ №258 (країна – Греція);
  • Деснянський район – СШ №264 (країна – Франція);
  • Святошинський район – СШ №304 (країна – Швейцарія).

Укотре учнівська молодь Дніпровського, Деснянського та Святошинського районів нашого прекрасного європейського міста Києва продемонстрували, що для щирої дружби, віри у власні сили та бажання досягти мрії кордонів не існує.

Завершенням заходів стало нагородження представниками Київського міжнародного університету, які працювали у складі журі, команд-учасниць подарунковими дипломами зі знижкою на оплату навчання в Київському міжнародному університеті (перше місце - 30%, друге – 20%, третє – 15%, лауреати – 10%).