День відкритих дверей у КиМУ та Коледжі КиМУ

30.09.2017

Кожен майбутній випускник 2018 року (11-х і 9-тих класів) уже сьогодні стоїть на шляху вибору як майбутньої професії, так і відповідного навчального закладу. Переконані, День відкритих дверей у Київському міжнародному університеті та Коледжі КиМУ, який відбувся 30 вересня 2017 р., полегшив їм це завдання і вже у вересні 2018 р. студентська родина поповниться новими студентами.

У заході взяли участь абітурієнти 75 шкіл міста Києва та Київської області разом зі своїми батьками та вчителями. На урочистостях, які відбулися в актовій залі КиМУ, їх вітали проректори: професори Данченко Т.В., Некряч А.І., Рудаківська С.В., керівники навчально-наукових підрозділів – інститутів і факультетів, Коледжу КиМУ. Отримавши від них необхідну інформацію щодо спеціальностей, особливостей навчального процесу, усіх тонкощів вступу на потенційно обрану спеціальність, абітурієнти з цікавістю переглянули відеопрезентацію, програму «Студентський квиток» (перший випуск 2017-2018 н.р.), пройшлися коридорами вишу та коледжу, побували в таких унікальних кабінетах, як університетська стоматологічна клініка, судова спеціалізована аудиторія, навчальна аптека, лінгафонні кабінети, психологічна лабораторія, теле- та радіостудія та ін., відчули себе частиною студентської сім'ї кимушників. Оплесками абітурієнти зустріли музично-хореографічний виступ студентів I курсу спеціальності «сценічне мистецтво» (майстерня народного артиста України Льва Сомова, режисер – Демченко В.П.).

День відкритих дверей продовжився в Центрі довузівської підготовки КиМУ, де значна кількість абітурієнтів виявили бажання стати слухачами підготовчого відділення.

Тож сподіваємось, що отримана інформація допоможе абітурієнтам - 2018 обрати саме свій шлях.