День тіні - День партнерства в КиМУ

09.11.2017

Перед випускниками шкіл постає питання: яку обрати професію, адже їх дуже і дуже багато, як не помилитсь, де і як можна дізнатися про специфіку тієї чи іншої спеціальності, який університет зможе найкраще підготувати до успішної професійної реалізації в майбутньому.

Саме з метою допомоги майбутнім студентам отримати відповіді на питання, які постають напередодні останнього дзвоника, 7-9 листопада 2017 р. в Київському міжнародному університеті стартував новий проект партнерства школи та університету під назвою «День тіні», у якому взяли участь майбутні випускники Гімназії № 136 м. Києва (директор – Головко Н.І.).

Організатор заходу - професор Рудаківська С.В. (проректор з довузівськоі підготовки університету).

Сенс профорієнтаційного заходу полягає в тому, що гімназисти стали «тінню» 15 студентів КиМУ (Грозян Віка, Коптенко Анна, Реус Лев, Цимбалюк Марія, Більшак Дмитро, Сікорська Олена, Арутюнян Левон, Абдурахманов Алішер, Жеребецька Тетяна, Кузьмінський Віктор, Калашніков Ілля, Швець Анастасія, Циганчук Михайло, Чебанівська Анастасія, Козирєва Дарина), які 7 листопада приїхали до гімназії та з захопленням, з любов'ю до рідної альма-матер презентували кожен свою спеціальність, відповіли на не прості запитання 52 гімназистів: чи не жалкуєте щодо свого вибору спеціальності, що найбільше вплинуло на ваш вибір, що стало для вас несподіваним у процесі навчання за обраним фахом, чи відповідає КиМУ вашим очікуванням, які його переваги перед іншими вишами та ін. Зустріч у гімназії закінчилась тим, що майбутні абітурієнти в групах, відповідно до омріяної спеціальності, знайомилися зі студентами, «тінню» яких вони мали стати в університеті наступного дня.

9 листопада, день проведений у Київському міжнародному університеті, був надзвичайно активним і пізнавальним для гімназистів.

Упродовж дня майбутні абітурієнти відчули себе студентами Київського міжнародного університету, разом зі своїми «кумирами» бути присутніми на лекціях з елементами майстер-класу (професор Мушкудіані О.Н., д.філол.н.; доцент Нагачувська О.О., к.філол.н.), дискусії (професор Абрамян Н.Д., к.психол.н.), інтелектуальних та інтерактивних занять («Розумники» - доцент Самойлов О.Ф., к.і.н.; «Ми - державотворці» - професор Данченко Т.В., к.ю.н.; «Підприємницький стартап» - професор Вяткіна Т.Г., д.екном. н.), стали учасниками практичних занять на теле- та радіо-студіях, отримали перший досвід з телезйомок, інтерв'ю (доцент Робочек В.І.), а також з фармації (доцент Паршиков В.О., к.фарм.н.), стоматологіі (доцент Мозолюк О.Ю., к.мед.н.) та інформаційних технологій (доцент Фендьо О.М., к.т.н.).

Круглий стіл став завершальним етапом Дня тіні для гімназистів, під час якого учасники висловили власні враження того, що вони відчували:
  • «... цей проект цінний тим, що позбавляє нас від помилкового розуміння своєї майбутньої професії, наприклад, я зараз краще розумію, в чому суть професії психолога...»;
  • «...мене вразила матеріально - технічна база університетської стоматологічної клініки, дуже і дуже сучасне обладнання, і я майже впевнений уже в тому, що і спеціальність, і КиМУ - це для мене...»;
  • «...спеціальність журналіста відкрилась для мене з іншого, відповідального боку, найбільше вразила можливість долучатися до журналістської роботи ще в студентські роки завдяки участі в підготовці та випуску університетської газети «Post Scriptum+» і телепрограми «Студентський квиток», яка транслюється на 15 телеканалах України...»;
  • «...мене вразила атмосфера взаємоповаги між викладачами та студентами університету, гордість за свій навчальний заклад, усі себе називали «кимушниками»....».

Завучі гімназії - Борзенкова Т.А. та Павловська О.В., які супроводжували гімназистів до КиМУ, висловили велику подяку керівництву Київського міжнародного університету за ту величезну і надзвичайно корисну для випускників Гімназії №136 профорієнтаційну роботу, яка була проведена в межах «Дня тіні - Дня партнерства».


11 03/2023
10:00
Зустріч