Засідання клубу "Ерудит" серед шкіл Деснянського району

08.02.2017

8 лютого 2016 року, в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», за сприяння Управління освіти Деснянського району м. Києва (начальник управління – Постолюк Т.К.) відбулося засідання клубу «Ерудит». Захід проходив на базі СШ №251 ім. Хо Ши Міна (директор – Шульга Л.П.). В інтелектуально-творчому квесті взяли участь команди старшокласників шкіл №249, №251, №259, №263, №282, №307, №313 та гімназії «Троєщина».

Засідання клубу пройшло у формі квесту на тему «Моя майбутня школа». Серед учнів було проведено жеребкування, яким визначалися 3 команди. Учасники квесту мали змогу продемонструвати власні знання та здібності на станціях «Презентація команди», «Патріотична», «Географічно-туристична», «Мовно-мистецька», «Танцювальна», «Медіа-грамотність» та «Креативна», які підготували викладачі та студенти Київського міжнародного університету.

Проректор з довузівської підготовки, к.філос.н., професор Рудаківська С.В. презентувала усі спеціальності інститутів і факультетів КиМУ, ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2017 року, можливість вступу без ЗНО на спільні освітні програми з європейськими університетами та отримання дипломів Польщі, Латвії, Франції.

Квест виявився цікавим та захоплюючим для всіх учасників, адже на кожній станції панувала справжня інтелектуальна атмосфера, дух суперництва і дружби, інтерес до здобутків інших команд і радість від власних