Вітання професору Кривошея Г.П. з нагородою!

29.02.2016

Колектив студентів та викладачів Київського міжнародного університету щиро вітає директора Інституту журналістики, заслуженого журналіста України, професора Кривошею Григорія Петровича з отриманням відзнаки Всеукраїнського об'єднання громадян "КРАЇНА" «ЗА ПРОФЕСІЙНУ ПРАЦЮ», яка є визнанням народної пошани, професіоналізму, відданості принципам журналістської етики працівників ЗМІ.

До вітань нинішніх студентів та колег Григорія Петровича приєдналися його випускники, сьогодні відомі в Україні журналісти: Андрій Цаплієнко (телеканал «1+1»), Руслан Портник (політичний експерт), Сергій Карезій (телекомпанія «Райтер») і ін..

Приймаючи вітання, Григорій Петрович скромно відмітив: "…..У цій нагороді – результат творчих досягнень професорсько-викладацького колективу Інституту журналістики Київського міжнародного університету, його випускників, які успішно успішно працюють у ЗМІ України та зарубіжжя…"

Бажаємо, шановний Григорію Петровичу, подальшої плідної професійної діяльності, здійснення всіх планів і задумів, міцного здоров’я і довголіття!