Відкриття Університетської стоматологічної клініки у Київському міжнародному університеті

22.12.2016

Нині фармацевтична та стоматологічна галузі є одним із пріоритетних складників системи охорони здоров'я України. Завданням Київського міжнародного університету є підготовка кадрів, які мають забезпечити їх прогрес, оприділити сучасні вектори розвитку галузей.

Підготовку фахівців з фармації, провізорів і лікарів-стоматологів за рівнями магістр на базі повної загальної середньої освіти здійснює Медичний факультет Київського міжнародного університету.

22 грудня 2016 р. в Київському міжнародному університеті відбулося відкриття Університетської стоматологічної клініки, яка дає змогу забезпечити практичну підготовку лікарів-стоматологів за новими світовими технологіями. Клініка розташована на 2 поверхах площею 300 кв.м, на якій розміщено 10 клінічних кабінетів і необхідні допоміжні приміщення.

Учасниками заходу були члени ректорату, студенти–стоматологи, викладачі Медичного факультету.

«Це – непересічна подія не тільки для Медичного факультету, але і для Університету – сказав президент КиМУ, професор Хачатурян - оскільки відкриттю спеціальностей передувала велика робота щодо оснащення кафедр найсучаснішим обладнанням провідних вітчизняних і зарубіжних фірм».

Після традиційного перерізання стрічки директор клініки доктор Броєв В.Р. запросив усіх до фантомного класу, представив лікарів–стоматологів: Бойко Н.В., Шенгерей К.П.; стоматолог-хірург Кілбас О.Ю.; стоматолог-ортодонт Харрат І.О., які ознайомили студентів з обладнанням кабінетів терапевтичної стоматології, ортодонтїї, хірургії, рентгенологїї, розрахованими як для проведення практичних занять зі студентами, так і для прийому стоматологічних пацієнтів. Що стосується студентів і персоналу Київського міжнародного університету, то вони обслуговуються в клініці зі знижкою від 15 до 30% в оплаті.

Після оглядової екскурсії студентам був запропонований бізнес-тренінг Давидова Олега Валерійовича від JenDental Ukraine, під час якого студенти ознайомилися з діяльністю компанії - основним постачальником для медичних клінік широкого асортименту сучасного обладнання, матеріалів, продукції, яка включає в себе весь спектр стоматологічних, зуботехнічних матеріалів. Компанія працює безпосередньо з 25 найбільшими у світі виробниками обладнання та матеріалів, зокрема: PLANMECA OY, EURMED, 3М, DENTSPLYSIRONA, BREDENT, DIO, BIEN АIR, HERAEUS KULZER, KERR, TECNO-GAZ, SPOFA, DEGUDENT, AJAX тощо.

Після завершення тренінга студенти отримали від Олега Валерійовича навчальну літературу та побажання успіхів у навчанні і майбутній лікарській кар’єрі.

Тож, будемо раді зустрічам у кабінетах клініки як зі студентами, так і з пацієнтами, де всім буде комфортно і затишно.