Вибір професії – вибір майбутнього

27.05.2016

Одним із важливих аспектів підготовки молоді до життєдіяльності в умовах ринкової економіки є взаємодія загальної і професійної освіти в системі неперервної освіти, реалізація освітньо-професійних програм, розвиток в учнів потреби в самостійному оволодінні інформацією для професійного вдосконалення упродовж усього активного і творчого життя людини. З огляду на це Київський міжнародний університет упродовж останніх 15 років успішно реалізує концепцію «Школа-КиМУ: партнери в освіті», втілюючи і вдосконалюючи нові форми співпраці з навчальними закладами України, а саме: проведення Днів шкіл у КиМУ і Днів КиМУ у школах.

У 2015-2016 н.р. взяли участь понад 1600 старшокласників навчальних закладів міста Києва (Гімназії - №1 східних мов, «Скандинавська», «Гармонія», «Троєщина»; школи - №136, №173, №178, №200, Ліцей №38), після презентації спеціальностей, за якими Коледж і Київський міжнародний університет готують фахівців освітніх рівнів - молодший спеціаліст, бакалавр, магістр, - виступів керівників структурних підрозділів були проведені майстер-класи науковцями університету, за участю студентів, які завжди викликають велику зацікавленість в абітурієнтів;

- проведення пробних вступних випробувань у форматі ЗНО для випускників 11-х класів, для яких вони стали своєрідною репетицією, надійним способом перевірки своєї готовності до зовнішнього незалежного оцінювання знань. Переважно це були учні шкіл міста Києва та області;

- проведення пробних вступних випробувань серед дев'ятикласників для вступу до Коледжу КиМУ, адже відомо, що продовжуючи навчання в коледжі, вони отримують, крім повної середньої освіти, ще й спеціальність.

Як назвати тих молодих людей, які заради майбутніх переваг відмовляться цього літа від розваг і відпочинку? Мабуть, далекоглядними, цілеспрямованими, прагматичними. Ці хлопці і дівчата на літо вибирають для себе «шлях абітурієнта»: готують і подають документи, складають вступні випробування, беруть участь у конкурсі і, у своїй більшості, розпочнуть навчальний рік у статусі студента.

Будемо сподіватись, що участь у таких заходах допоможе випускникам 9-х і 11-х класів краще підготуватися до здачі тестів, зробити правильний, обдуманий і зважений вибір професії та навчального закладу.