Урочистості з нагоди випуску молодих фахівців

03.02.2017

03 лютого 2017 року в Коледжі та Київському міжнародному університеті відбулись урочистості з нагоди випуску молодших спеціалістів зі спеціальності туристичне обслуговування та магістрів з іноземної філології, психології, права, кіно-, телемистецтва, менеджменту та адміністративного менеджменту. Це свято є демонстрацією концепції наступності освіти, яка реалізується університетом упродовж усіх років його діяльності на освітянському ринку України.

Для молодших спеціалістів – це перший крок до майбутньої професійної освіти, а для магістрів - позаду той період, у який їм ще не один раз захочеться повернутися, тому що студентство – найкраща пора в житті кожної людини. Попереду їх чекає період становлення і професійного зростання, злетів і падінь, приємних сюрпризів і труднощів, які вони будуть вчитися долати самостійно.

На урочисту церемонію з нагоди вручення дипломів прийшли батьки, друзі випускників. Свято пройшло в теплій атмосфері. Щирі привітання і побажання успіху випускникам звучали у виступах президента Київського міжнародного університету, професора Х.В. Хачатуряна, який до того ж вручив почесні дипломи «Гордість Коледжу КиМУ» молодшим спеціалістам (Царалунга Вікторія та Крушинська Влада), з напутнім словом до молодших спеціалістів звернулась директор Коледжу КиМУ, професор Петренко Т.М., директор Юридичного інституту, доцент Панфілова Ю.М., директор Інституту лінгвістики та психології, доцент Нагачевська О.О., декан Економічного факультету, доцент Заєць С.В. побажали молодим фахівцям, щоб здобуті знання, талант, енергія успішно працювали для їх майбутнього, адже від них залежить майбутнє України, ствердження її статусу в Європі і світі. Зі словами подяки за отримані знання, щасливі студентські роки від імені випускників виступили Вікторія Царалунга (…більшість із випускників Коледжу продовжить навчання в КиМУ за спеціальністю туризм, ми реально бачимо нові перспективи, нові бази практики, нові можливості для свого професійного зростання…) та Головач Нінель (…навчання на Економічному факультеті суттєво змінили моє життя протягом останніх 5,5 років, крім отриманих знань, я знайшла в КиМУ друзів і, чесно кажучи, мені не хочеться розлучатися з усіма вами, я б із задоволенням ще раз пройшла б цей складний, але цікавий шлях…).

На прощання голова студентського парламенту Анастасія Чоботок (III курс Інституту телебачення, кіно і театру) привітала всіх піснею «Човен» гурту «Один в каное».

Дорогі наші випускники Коледжу!

Бажаємо, щоб розпочатий Вами шлях увінчався отриманням диплома
про вищу освіту, прислухайтесь до поклику душі і серця, завжди
прагніть до кращих результатів, будьте впевненими в собі, реалізуйте свої плани,
а ми будемо пишатися завжди тим, що внесли свою долю у Ваше щасливе майбутнє!

Дорогі магістри!
Щасливого Вам старту у вашій кар’єрі, нових досягнень і
перемог на життєвому шляху!

Віримо, що ви будете гідно нести звання випускника Київського міжнародного університету,
а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу і любов
до своєї альма матер!