Участь науковців КиМУ у роботі мовного літнього табору МАН України

28.06.2016

28 червня 2016 року науковці Київського міжнародного університету а саме: Івашина Т.М. - к.філол.н., доцент кафедри германських мов і перекладу; Парасківа Т.В. - доцент кафедри іноземних мов і Алексанян В.І. - аспірант кафедри міжнародних відносин взяли участь у роботі мовного літнього табору (англійська мова), організованого для слухачів Малої Академії наук та переможців олімпіад з міста Києва і Київської області, а також для учнів з м. Попасна Луганської обл.

Захід проводився в межах освітнього проекту «Літо інтелекту–2016» Національним центром «Мала академія наук України» (на виконання наказу № 1360 від 25.12.2015 МОН України) в м. Володарка Білоцерківського р-ну Київської області.

Зустріч вихованців інтелектуальної літньої школи із педагогічними працівниками КиМУ була результативною і корисною для подальших планів майбутніх науковців:

Івашина Т.М. прочитала лекцію "How to learn more about the country studying phraseology and listening to modern English songs" з активним використанням аудіовізуальних засобів; Парасківа Т.В. і Алексанян В.І. провели квести англійською мовою. Протягом занять активно використовувалася авторська методика викладання іноземної мови професора Х.В. Хачатуряна. Монографії та посібники з описом цієї методиrи і автографом автора були презентовані дирекції табору та представникам МАН.

При відкритті другої табірної зміни Тетяна Михайлівна Івашина привітала майбутніх науковців англійською мовою. У процесі спілкування з керівництвом табору та представниками Малої Академії наук Києва та Київської області обговорювались нові форми співпраці з Київським міжнародним університетом.