Участь КиМУ у виставці "Освіта та кар’єра – 2016"

16.04.2016

Від 14 до 16 квітня 2016 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" відбулася XXVIІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016» і «Освіта за кордоном», у якій безпосередню взяв участь Київський міжнародний університет.

Метою проведення виставки було залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, інформування молоді, яка б хотіла навчатися як в Україні, так і за кордоном.

У виставці, крім українських вишів, взяли участь навчальні заклади й організації з Австрії, Великобританії, Естонії, Іспанії, Кіпру, Латвії, Литви, Малайзії, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, України, Чехії, Ізраїльський культурний центр при посольстві держави Ізраїль в Україні.

В урочистому відкритті виставки взяли участь віце-президент НАПН України академік Гуржій А.М., Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Генрик Літвін. Вітання від імені міністра освіти і науки України оголосив заступник директора Інституту модернізації освіти МОН України професор Левківський К. М..

Київський міжнародний університет на виставці був представлений Центром міжнародних та громадських зв’язків (керівник – доцент Чучковська О.М.), студентами – членами студентського парламенту. Інформацією про вступну кампанію 2016 р., напрямами підготовки в університеті та Коледжі КиМУ, можливістю отримати європейські дипломи університетів Польщі, Франції, Латвії за спільними програмами з КиМУ було охоплено понад 500 абітурієнтів. Абітурієнтів і їх батьків не залишили байдужими програми подвійних дипломів КиМУ та Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічій, Сопотської вищої школи (Польща), Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA, Латвія), Інституту професій бізнесу і торгівлі (IPAC, Франція), для вступу на які не потрібні сертифікати ЗНО, а також європейські підходи до навчального процесу, зокрема - глибоке вивчення англійської мови (навчальний процес відбувається на українській та англійській мовах), її використання при проведенні зустрічей з представниками міжнародних організацій і дипломатичних представництв, на конференціях і круглих столах. Будемо сподіватись, що ті абітурієнти, які спілкувались із працівниками та студентами Київського міжнародного університету, переконалися, що КиМУ – це реальний шлях до здійснення мрій, адже якщо ти:

  • мрієш стати журналістом телережисером, маєш літературні здібності – спробуй власні сили у студентській телепрограмі «Студентський квиток», Всеукраїнській університетській газеті «Постскриптум+» і Міжнародному фестивалі «Молоде телебачення» ім. В. Чубасова;
  • хочеш набути досвіду в наданні юридичних послуг населенню – маєш нагоду пройти практику в юридичній клініці КиМУ «Правозахист»;
  • хочеш отримати відповіді на запитання: «Хто є творцем історії?», «Яка роль конкретної особистості в історії?», «Як та чи інша подія вплинула на хід цивілізації?» - про ці та інші цікаві факти розвитку людства дізнаєшся на лекціях з унікальної навчальної дисципліни «Університетська освіта», яка викладається тільки в КиМУ;
  • хочеш проявити власні творчі здібності – тебе чекає студентський театр «Ковчег», участь у святкових концертах і фестивалях;
  • станеш членом спортивного товариства - будеш брати участь у змаганнях з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу.

Велика подяка студентам університету і Коледжу КиМУ, які працювали після лекцій на виставці і брали активну участь у презентації напрямів підготовки Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ, серед них Кузьмінський Віктор, Крива Ілона, Коваленко Валерія, Поліщук Діана.