Творчість Фредеріка Бегбедера очима журналіста-початківця

18.09.2016

Практичні надбання студентів, майбутніх теле- та кінорежисерів, акторів театру та журналістів, набуті за роки навчання в Київському міжнародному університеті, є запорукою їх успішної творчої кар'єри в майбутньому.

Приєднавшись до Болонського процесу, українська національна система освіти передбачає посилення ролі самостійної роботи серед студентів, що і стало вагомою частиною навчального процесу в КиМУ. Про це свідчить включення в репертуар Київського драматичного театру «Браво» спектаклю «И… заплачут бомжи» за п’єсою М. Горького «На дні» у виконанні тільки студентів–театралів КиМУ (майстерня н.а. України Л.М. Сомова); творчі успіхи студентів, майбутніх телережисерів, телеоператорів і журналістів, знаходять відображення в телевізійній програмі «Студентський квиток», яка транслюється щотижня 17 телеканалами України; участь у національних і міжнародних конкурсах «Зірки, що зійдуть завтра», «Молоде телебачення» імені В. Чубасова, а також у публікаціях всеукраїнських газет, у яких журналісти-початківці прагнуть донести власну думку, власні міркування з тієї чи іншої теми, погляди на певну подію, оцінку суспільних явищ до читачів у реальних ЗМІ.

Так, на шпальтах газети «Україна молода» (№118(5111) від 21.09.2016 року надрукована стаття Олександри Корецької, студентки 2-ого курсу спеціальності "Журналістика" Київського міжнародного університету, «Фредерік Бегбедер: Влада телебачення помре», де вона описує власні враження від зустрічі з Ф. Бегбедером, відомим французьким письменником, який презентував 18 вересня в Києві чотири власні книжки, видані українською мовою: «99 франків», «Кохання живе три роки», «Бесіди нащадка епохи», «Уна та Селінджер».

Тож вітаємо Олександру Корецьку з професійним дебютом!