Свято останнього дзвоника в КиМУ

25.05.2016

Неймовірно швидко спливає час. І для тих, хто хотів би його затримати, хоча б на ту ж мить, що стала найпрекраснішою, і для тих, хто підганяє дні та роки, аби швидше подорослішати. Пташенята, як ведеться, оперюються і лишають батьківське гніздечко заради самостійного польоту. От і в Київському міжнародному університеті для студентів випускних курсів Університету і Коледжу, а також для учнів випускного класу Ліцею, 25 травня 2016 р. відбулося Свято останнього дзвоника.

Відкриваючи урочисту частину свята, з напутніми словами і побажаннями здійснення мрій на новому життєвому шляху до випускників 2016 року звернувся президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В., він же провів церемонію нагородження студентів грамотами за активну участь у громадській діяльності та створення позитивного іміджу Київського міжнародного університету.

Продовжилося свято неймовірно чудовим концертом, який досить професійно, з точки зору режисури та артистизму, підготували самі винуватці події. Кожен з номерів вражав неповторністю, внутрішнім теплом і багатством змісту: пісня про університет, що її заспівала Анна Кулак, вокальний номер «I love rock-n-roll» у виконанні «Міс КиМУ-2016» Гончарук Богдани, «скрябінська» композиція про бультер’єра від групи «Метротерапія» із солістом, студентом І курсу Максимом Юнгою, східний танець Мраї Аміни, сильне та чисте соло Євгенія Гаврика, а також Анастасії Чоботок, запальний вірменський танок «Містера КиМУ-2016» Хачатряна Давида з друзями з народного ансамблю України «Айренік», «бугі-вугі» та чарівний вальс і, врешті, фінальний спів про Україну – жодного з глядачів не залишили байдужим.

Найбільше постаралися ведучі концертного дійства: малеча з Ліцею – Гошовський Сашко і Тимошенко Крістіна- і іхні «досвідчені колеги» – Данченко Владислав, Аміра Ітау та Анастасія Маменко, які поставили собі за мету розвеселити присутніх, допомогти розслабитись і відпочити. І це їм вдалося.

Пролунав символічний останній дзвоник. От уже ці свята! Вони так швидко закінчуються… Зате для «молодої порості» розпочинається велике і цікаве доросле життя – таке привабливе своєю незнаною далечиною. То ж побажаємо їм успіхів і вдачі, натхнення та терпіння, віри в людей і сонячної надії на краще. А найголовніше - палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної Батьківщини.