Співпраця КиМУ з КМАН – запорука успіху талановитої молоді

16.02.2016

Співпраця, співтворчість – це головні складники системи довузівської підготовки Київського міжнародного університету, які реалізуються в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» і в якій за останні 15 років взяли участь понад 15 тис. школярів України. Досвід роботи з кожним роком переконує: робота з обдарованими дітьми, які виявляють зацікавленість до наукових досліджень, демонструють креативне мислення та здібності, ефективніше відбувається за умови тісної співпраці школи, Малої академії наук, університету. У КиМУ ця взаємодія забезпечується під керівництвом проректора з наукової роботи, д.політ.н., професора Некряч А.І. та проректора з довузівської роботи, професора Рудаківської С.В.

У 2015-2016 н.р. слід відмітити активну роботу КиМУ з позашкільним навчальним закладом Київською Малою академією наук (КМАН, директор – Васинюк В.О.).

16 лютого 2016 р. на базі університету і в межах ХVІ Всеукраїнської Універсіади відбувся захист наукових проектів і написання контрольних робіт у секціях «Медицина», «Мікробіологія», «Загальна біологія та біологія людини», «Біохімія, молекулярна біологія, генетика та селекція», «Валеологія», «Психологія», у яких взяли участь 350 членів МАН.

Керівники структурних підрозділів Київського міжнародного університету привітали юних дослідників, надали інформацію про напрями підготовки фахівців, про правила вступу 2016 року, запросили на екскурсії до спеціалізованих кабінетів і лабораторій. Зацікавленість викликали програми подвійних дипломів КиМУ з університетами Польщі, Латвії, Франції.

Відповідно до умов Договору про співпрацю з Київською Малою академією наук результати захисту наукових досліджень її членів зараховуються як результати ХVІ Всеукраїнської Універсіади, а отже, переможці отримують пільги в оплаті за навчання у КиМУ, а саме: диплом І ступеня – 20%; диплом ІІ ступеня – 15%; диплом ІІІ ступеня – 10 %.

Присутні на заході Черненко В.Ю. (завідувач відділення хімії та біології), директор Київської МАН Васинюк В.О. підкреслили, що Київський міжнародний університет є надійним партнером і потужним освітнім осередком з підготовки фахівців різних напрямів і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю в підготовці учнівської молоді – майбутньої наукової еліти України.