Семінар "Мотивація і натхнення"

01.03.2016

Мотивація – це один із найважливіших елементів у житті кожного з нас. Буває, що її втрата призводить до різних емоційних криз. Саме тому існують успішні особистості, які можуть надихати інших. Іноді на яскравому прикладі ми маємо змогу побачити, як правильно мотивувати себе, знайти натхнення, мету в житті та вихід із ситуацій, коли нічого не хочеться робити. Іноді одного виступу мотиваційного спікера буває досить, щоб людина дійсно повірила в себе і починала будувати власне життя таким, яким хочеться жити.

1 березня 2016 року саме такий пізнавальний майстер-клас «Мотивація і натхнення» відбувся в Київському міжнародному університеті, який провів Андрій Руденко - професійний тренер, мотиваційний спікер, засновник школи «Успішна молодь». У семінарі взяли участь студенти Коледжу КиМУ, а також майбутні психологи, журналісти. Модератор заходу – професор Абрамян Н.Д. (завідувач кафедри психології, к.психол.н.).

За словами Андрія, який на власному досвіді пройшов усе, чого навчає, найголовніше в мотивації - запитати себе: «Хто я, чим маю займатись і як досягти успіху?» Якщо людина знайде відповідь на ці запитання, то вона має всі шанси стати щасливою. Хтось поставився скептично, когось поради дійсно мотивують, але коли тема стосується успіху, байдужих не залишається, адже поради потрібні насамперед молодим та амбіційним.

Чи потрібна мотивація, якщо на карту поставлено мрію? Можливо, мрія – це і є найсильніша мотивація, шлях до якої лежить не через тренінги, а власні бажання й сили. У кожного власний висновок, але якщо ви робите те, що любите, а любите те, що робите, то, мабуть, це і є щастя. На прикладі великих людей, які починали з повного нуля (Мартін Лютер Кінг, Генрі Форд), а також Ерік Вайхенмайер (1968) - перший у світі скелелаз, який досяг вершини Евересту, будучи незрячим, Оскар Пісторіус, не маючи ніг нижче коліна, став легкоатлетом-бігуном, причому після численних перемог на змаганнях для інвалідів він домігся права змагатись зі здоровими спортсменами і досяг великих успіхів, які довели, що навіть фізичні вади не можуть перешкодити людині жити активним, повноцінним життям, досягати поставленої мети, творити і бути успішними.

Тож, якщо ви не хочете нічого робити, або ж хочете, але не вірите у власні сили, поспілкуйтесь із Андрієм Руденко і у вас виростуть крила.

За матеріалами
Марії Карманної та Анни Єфімової
(3-й курс спеціальності «журналістика»)