Ознайомча екскурсія до Верховної Ради України

15.04.2016

Прагнучи надати студентам якомога більш комплексну інформацію про організаційно-правові засади функціонування механізму державної влади в Україні, Юридичний інститут і Коледж КиМУ організовують навчальні візити до основних державних установ. 15 квітня 2016 року на черзі був Сесійний Будинок Верховної Ради України (15 березня 2016 року наші студенти відвідали Будинок Уряду України). Організатори ознайомчого візиту – доцент Судак І.І. (к.і.н., заступник директора Коледжу КиМУ), доцент Сапарова А.О. (к.ю.н., завідувач кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін), к.ю.н., доцет Ткаченко О.В. Юридичного інституту Київського міжнародного університету.

У межах заходу студенти та викладачі побували в кулуарах Верховної Ради України, сесійній залі, залі термінових нарад депутатських фракцій, оглянули відому картину вітчизняного художника О.Г. Кулакова «Державотворення», на якій зображено історичну мить прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

Без сумніву, такі навчальні візити сприяють усебічному уявленню про державний механізм України.