Міжнародна журналістська планерка «Журналістика в контексті соціальних загроз і викликів»

23.03.2016

23 березня 2016 року в Київському міжнародному університеті відбулася Міжнародна журналістська планерка «Журналістика в контексті соціальних загроз і викликів», організатор – Інститут журналістики (директор – проф. Кривошея Г.П.). Робочими мовами були українська, російська та англійська.

Планерка – зустріч, під час якої учасники діляться своїми міркуваннями, спостереженнями, навичками і корисними посиланнями, які можуть стати корисними під час роботи. Учасники – науковці та магістри Київського міжнародного університету, представники вітчизняних ЗМІ.

В обговоренні тематики знайшли відображення питання інформаційної війни в Україні (проф. Кривошея Г.П.), психологічних наслідків для учасників АТО (проф. Пилипенко О.І.), комерційної реклами в умовах глобалізації (Завгородня А., магістр спеціальності журналістика), інформаційної політики держави під час воєнного конфлікту (Дубовик Н., журналіст редакції програми «Стосується кожного»), використання рекламних засобів для впливу на громадськість (Гусєва Д., магістр спеціальності журналістика ) та особливостей роботи журналіста у висвітлені воєнних новин (Григоренко І.І., викладач кафедри соціальних комунікацій).

Підводячи підсумки заходу, проф. Кривошея Г.П. підкреслив, що нині основним джерелом інформації залишаються вітчизняні ЗМІ. І лише від журналістів, що готують матеріали, залежить об’єктивність, повнота, актуальність і правдивість майбутніх новин. Події, що постійно впливають на наше життя, повинні висвітлюватися правдиво, грамотно і не бути пропагандою чергової влади. На завершення він побажав усім творчої наснаги і непереборного бажання завжди шукати прав