Міжнародна програма співпраці КиМУ з Вищою Школою Бізнесу в Домброві Гурнічій (ВШБ, Польща) – у дії

07.10.2016

Можливість для студентів навчатися за спільними освітніми програмами з європейськими університетами, є безперечною перевагою навчання в Київському міжнародному університеті. Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій (ВШБ) – надійний партнер КиМУ у справі інтеграції української освіти з міжнародною університетською спільнотою.

Станом на 1 вересня 2016 р. 40 студентів спеціальностей «міжнародні відносини», «менеджмент», «інформаційні технології» успішно навчаються за спільними програмами ВШБ та КиМУ. Цьому сприяє глибоке вивчення польської та англійської мов, упровадження нових технологій у навчально-виховний процес.

7 жовтня 2016 р. в Київському міжнародному університеті з плановим робочим візитом перебував декан факультету менеджменту, комп’ютерних і суспільних наук ВШБ, професор Рафал Рабілас.

Під час його зустрічі з віце-президентом Університету, професором Шумигорою Л.І., директором Інституту міжнародних відносин, професором Тіменко І.В. обговорювалися питання поглиблення, удосконалення спільних навчальних програм, а також відбулася зустріч пана Рабіласа зі студентами, представлена комп’ютерна презентація, спеціальності ВШБ, за якими здійснюється підготовка фахівців.

Надавши інформацію про Вищу Школу Бізнесу, професор Рафал повідомив, що ВШБ запроваджує додаткову дистанційну форму оволодіння польською мовою і, починаючи з наступного тижня, студенти матимуть можливість прямого спілкування з викладачем польської мови ВШБ з метою отримання індивідуальних консультацій, поліпшення своїх знань з польської мови. Студентів цікавили питання, зокрема мова лекцій (чи є лекції на англійській, українській мовах), стажування, можливість отримати роботу в Польщі тощо.

Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічій є одним з провідних вищих навчальних закладів Польщі. Розташована в Південній Польщі. Понад 20 років здійснює підготовку фахівців у галузях економічних, соціальних і технічних наук. Нині в ній навчається понад 8 тисяч студентів. Є одним із наукових центрів свого регіону.

Хід заходу висвітлювали журналісти телепрограми «Студентський квиток».