Міс і містер КиМУ - 2016

18.03.2016

18 березня 2016 року в Київському міжнародному університеті відбулася довгоочікувана подія року - конкурс «Міс та Містер КиМУ».

Організатор заходу – Студентський парламент КиМУ (голова парламенту - Рибаєва Діана).

П'ять найкрасивіших, найчарівніших учасниць боролися за титул "Міс КиМУ" і п’ять талановитих студентів - за титул чоловічої краси й креативності "Містер КиМУ". Окрасою заходу стали харизматичні ведучі - чарівна Дженет Бердієва та справжній джентльмен Денис Ромась.

Конкурс оцінювало журі:
  • Данченко Т.В. – к.ю.н., професор, проректор з навчально-виховної роботи КиМУ;
  • Влада Литовченко – к.і.н., доцент, «Міс Україна 1995»;
  • Олександра Назім – модель, переможниця конкурсу краси «Star of Beauty 2016»;
  • Андрій Будник – бітбоксер, півфіналіст шоу «Україна має талант»;
  • Рибаєва Діана – голова Студентського парламенту.
Цьогорічна програма конкурсу складалася з 4 етапи:
  • 1 етап – дефіле, знайомство з учасниками.
  • 2 етап - конкурс талантів: учасники мали розкрити власні творчі здібності та неординарність через пісні, хореографічні постановки.
  • 3 етап – інтелектуальний: передбачав відповіді на непрості запитання журі, при цьому судді оцінювали не тільки логіку, а й інтуїцію та моральні якості учасників.
  • 4 етап – виконання вальсу, романтичного танцю всіх народів і континентів.

Кожен конкурсант з гідністю пройшов цей непростий конкурс. Публіка в залі була зачарована розкритими індивідуальністю, артистизмом, майстерністю, щирістю, пластичністю, які учасники демонстрували під час конкурсу. Зі смаком підібране вбрання - вишукані та елегантні сукні дівчат і класичні костюми хлопців, національні костюми вражали вболівальників.

Приємною несподіванкою для глядачів і конкурсантів став виступ члена журі Андрія Будника, українського бітбоксера, відомого своєю участю в телевізійному шоу «Україна має талант». Також усіх порадував і приємно вразив виступ Абрамян Анжеліки – «Міс КиМУ 2014».

Для журі обрати переможців стало непростою справою. Підрахувавши бали, набрані учасниками протягом трьох конкурсів, і голоси глядачів, судді прийняли рішення, для оголошення якого на сцену актової зали КиМУ були запрошені почесні гості Влада Литовченко та Андрій Будник.

Перед оголошенням результатів пані Литовченко сказала, що приємно вражена і здивована професійною організацією заходу і запевнила, що їй дуже приємно сьогодні бути присутньою на святі. Пан Будник приєднався до слів Влади і додав, що вибір був непростий і що кожен з учасників гідний найвищої нагороди.

Отже, номінації розподілились так:
  • Хачатрян Давид – «Містер КиМУ»;
  • Гончарук Дана – «Міс КиМУ», «Міс Глядацьких Симпатій»;
  • Мраїх Аміна – «Віце-міс КиМУ»;
  • Тартикян Дживан – «Віце-містер КиМУ», «Містер Глядацьких Симпатій»;
  • Дудатій Сергій – «Містер Посмішка»;
  • Котенко Елеонора – «Міс Грація»;
  • Ластовка Єлизавета – «Міс Талант»;
  • Юнга Максим – «Містер Талант»;
  • Кулак Анна – «Міс Ніжність»;
  • Гаврик Євгеній – «Містер Стиль».
Дякуємо учасникам і студентському парламенту КиМУ
за гарний настрій, чудові емоції та яскраві враження.
Переможених немає, є лише переможці!
Тож ми щиро вітаємо всіх учасників,
зичимо їм подальших успіхів
та чекаємо нових конкурсантів наступного року!