Літературно-музичний вечір "Альтаміра"

03.06.2016

3 червня 2016 року в Інституті журналістики КиМУ відбувся літературно-музичний вечір “Альтаміра” (в перекладі «печера»), організований Глуцькою Анастасією Ігорівною – директором навчальної телестудії КиМУ, викладачем кафедри української і світової культури та літератур, в якому взяли участь студенти Коледжу та Київського міжнародного університету напрямів: «Журналістика», «Кіно-, телемистецтво», «Міжнародні відносини». Активну участь у постановці взяв викладач кафедри соціальних комунікацій, випускник Інституту телебачення, кіно і театру Максим Велущак, котрий також зіграв одну з головних ролей у виставі.

Останній, в навчальному році 2015 - 2016, літературно-музичний вечір, був присвячений соціально-політичній тематиці. Як зазначила автор ідеї Глуцька А. І., соціально-політичні “накопичення” історичної пам‘яті та особливості національного характеру, безумовно, є чинниками, які формують політичну свідомість сучасної людини: «Обираючи тему для сценарію, завжди шукаєш те, що цікаво особисто тобі і що зачепить уяву глядача. Ми підійняли найактуальніші теми сьогодення – соціум та політика. Матеріал був поданий глядачеві злегка в іронічній формі, щоб не навантажувати драматичними аспектами дійства, адже, варто не забувати, що театральне мистецтво містить у собі практично всі види творчості: літературу, музику, хореографію, вокал…».

Родзинкою вечора став безперечно тонко підібраний музичний супровід: Яна Дягілєва «Особый резон», Ольга Арєф’єва «Дорога в рай», Сергій Курьохін «Вальс» та ін. Всі пісні були подані у форматі живий звук.

На завершення, організатор вечора Глуцька А. І. виконала однойменну авторську ліричну пісню «Альтаміра», котра стала певною трикрапкою, яка спонукає глядача на роздуми. Гості пройнялися творчою атмосферою і дякували акторам гучними аплодисментами!