Київський міжнародний університет: навчання за спільними освітніми програмами Подвійний диплом, співпраця в межах програми Еразмус Плюс

20.05.2016

20 травня 2016 року в Київському міжнародному університеті перебувала делегація державного Ягелонського університету (Польща) у складі професорів: Єва Трожнар (заступник директора Інституту Близького та Далекого Сходу) та Адам Желонек (завідувач кафедри країн Азії).

Гості провели зустріч із президентом Київського міжнародного університету, професором Хачатуряном Х.В., віце-президентом, професором Шумигорою Л.І., під час якої були обговорені питання співпраці та реалізації спільних освітніх програм у сфері міжнародних відносин, зокрема, підготовки політологів-міжнародників зі знанням економіки і міжнародного права країн Європи, Америки, Близького та Далекого Сходу. Важливу роль було відведено вивченню іноземних мов, насамперед східних, що є пріоритетним напрямом у підготовці фахівців для обох університетів. Виняткового значення було надано науковому співробітництву, а саме проведенню спільних конференцій і наукових досліджень, виданню міжнародних наукових журналів. Обидві сторони позитивно поставмлись до підписання Угоди співпраці, яка передбачає нові підходи у створенні умов для здобуття сучасної європейської освіти (мобільність студентів і викладачів, стажування, дослідницька робота в країнах вишів-партнерів, інші моделі здобуття знань, спілкування і знання іноземних мов).

Додаткова інформація:

Державний Ягелонський університет входить до ТОП-10 ВНЗ Східної та Центральної Європи, є лідером інноваційних і сучасних тенденцій в освіті. У своєму складі має 15 факультетів, налічує 30 тисяч студентів, 2014 року відсвяткував 650 років від дня заснування.

Київський міжнародний університет має досвід впровадження оригінальних освітніх програм і успішної співпраці з університетами Польщі (Вища школа бізнесу в Домброві Гурнічій; Сопотська вища школа, Вища школа туризму та готельної справи у м. Гданськ); Латвії (Вища школа менеджменту інформаційних систем м. Рига); Франції (Професійний інститут бізнесу та торгівлі, м. Ансі) в межах Програм подвійних дипломів, під час яких студенти набувають новий унікальний досвід навчання, широкий світогляд, додаткову мову в доповненні до англійської, стажування на підприємствах ЄС, отримання диплома країни Євросоюзу. Кожна Угода супроводжується конкретною спільною навчальною програмою, при цьому 2/3 програми викладається в Київському міжнародному університеті.

Київський міжнародний університет активно співпрацює з Національним Еразмус+ офісом в Україні, якому представлена інформація щодо освітніх (бакалаврських, магістерських) програм, окремих навчальних дисциплін, які можуть викладатися в КиМУ англійською мовою (всього запропоновано 89 дисциплін) з метою залучення потенційних європейських партнерів для проведення лекцій, тренінгів англійською мовою на 2016-2017 н.р.

Тих абітурієнтів, які зацікавляться програмами подвійних дипломів, чекатимемо в приймальній комісії КиМУ за адресою: вул. Львівська, 49, тел. 044-450-06-31.