1 жовтня 2016 року в приміщенні актової зали Київського міжнародного університету відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна – це ми», приурочений до Міжнародного дня музики. Організатори конкурсу - Громадська організація «Арт-Креатив» (Олена Стебельська - директор фестивалю), за підтримки Київського міжнародного університету, Благодійної організації «Благодійний фонд «Дніпровський» і Міжнародного фонду культурного співробітництва.
Участь у фестивалі-конкурсі взяло понад 56 учасників з багатьох куточків України, а також Білорусі, Нігерії. Змагались у хореографічних, вокальних, вокально-хорових і розмовних жанрах.
Мета фестивалю-конкурсу - виявлення та підтримка талановитих дітей і молоді, підвищення їх професійного рівня, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків, інтеграція українського мистецтва у світовий культурний простір. Приємно зазначити, що міжнародний конкурс оцінювало високопрофесійне журі:
Конкурсанти показали свою майстерність у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Художнє слово», продемонструвавши високий рівень підготовки та власні творчі напрацювання. Переможці фестивалю–конкурсу, окрім нагород, отримали дипломи Київського міжнародного університету, які надають пільги при вступі на навчання до КиМУ.
Щиро вітаємо переможців, організаторів, меценатів
ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу "Україна - це ми"
та маємо надію, що він стане традиційним!