Керівництво

Проректор з наукової роботи

Некряч Анастасія Іванівна

Доктор політичних наук, професор.

Некряч Анастасія Іванівна закінчила Херсонський педагогічний інститут.

У 1990 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук, у 2003 році - дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук у спеціалізованій Вченій Раді Інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАН України.

Професор, академік Української академії політичних наук, академік Міжнародної академії економіки та екологічних технологій (м. Херсон), член редакційної ради науково-практичного журналу «Європейські перспективи» (ВАК), член редакційних колегій Наукового вісника НУК (Національний університет кораблебудування ім.. адмірала Макарова) та Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

Досвід роботи: комсомольська, партійна, викладацька робота, робота в органах місцевого самоврядування, а з 2002 р. по теперішній час – викладацька, наукова, адміністративна робота у вищих навчальних закладах України: директор Інституту права Міжнародного університету бізнесу і права (м. Херсон).

Депутат районної ради 5-ох скликань. У 2010 році обрана депутатом шостого скликання Суворовської районної ради в м. Херсоні.

Наукова та громадська діяльність: має більше 90 наукових публікацій з питань розбудови місцевої влади, переможець українсько-шведського проекту «Жінка в політиці» (1998р.), українсько-американського проекту «Гармонія» (1999р.); лауреат міжнародного конкурсу «Золота фортуна» (2001 р., Херсон); дипломант конкурсу на підтримку вітчизняного виробника «Золотий Борисфен» у номінації Лідер регіону, політик; учасник делегації голів рад по вивченню місцевої по вивченню місцевої влади у Польщі (2001 р.); організатор і засновник Всеукраїнського Конгресу жінок - депутатів місцевих рад і була обрана його головою.