Святошинський фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена»

23.03.2018

В період від 19 до 23 березня, в стінах Київського міжнародного університету, пройшов відкритий фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Об’єднана Святошинська сцена» (організатор - Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації).

Учасниками фестивалю стали 14 талановитих колективів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. Протягом 5-и днів роботи конкурсу учасники продемонстрували власні постановки у найрізноманітніших жанрах: музично-драматичний та театр ляльок, мініатюри, літературні читання, вертеп та ін.

Члени журі:
  • Лілія Ревуцька – завідувач сектором з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  • Ольга Пучкова – головний спеціаліст сектору з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації;
  • Ніна Ільїна – заслужена артистка України, директор Інституту театрального мистецтва КиМУ;
  • Валерія Демченко – режисер, балетмейстер, художній керівник театру-студії «5.1», доцент кафедри сценічного мистецтва КиМУ;
  • Світлана Рослякова – директор Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва.
  • 23 березня відбулася церемонія нагородження, на якій було відзначено найкращі колективи-учасники.

    Серед шкільних театральних колективів:

    І місце
    • шкільний театр «Струни мистецтва» (ЗЗСО № 223) - вистава за мотивами твору Миколи Куліша «Мина Мазайло»;
    • ляльковий театр «Чарівники» (ЗЗСО № 254) - вистава «Новорічні пригоди Аліси в країні чудес» за мотивами казки Л. Керролла «Аліса в країні чудес».
    ІІ місце
    • драматична студія «Синій птах» (ЗЗСО № 140) - вистава за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня»;
    • театральна група «Березіль» (СЗШ № 206) - імені Леся Курбаса вистава за мотивами твору Миколи Куліша «Мина Мазайло»;
    • театральний колектив «ПозитивЧик» (Центру дитячого розвитку «Холлі») - вистава «Чарівний корінець» за п'єсою П.Морозова «Заяц и волкшебство».
    ІІІ місце
    • театральний гурток «Живе джерело» (ЗЗСО № 235) - імені В'ячеслава Чорновола, вистава «Кожне слово має бути прекрасним», А.І. Штефан;
    • театральна студія «Веселка» (ЗЗСО № 215) - вистава «Жил-был Геракл», М. Бартенев.

    Серед театральних колективів позашкільних закладів освіти:

    І місце
    • зразковий художній колектив театр-студія «Грайленд» (Центру позашкільної роботи Святошинського району) - вистава «Коза-дереза prostoversiya», Олена Олійник.
    ІІ місце
    • зразковий художній колектив театральна студія «Експромт» (Центру позашкільної роботи Святошинського району) - вистава «Снігова королева» за мотивами однойменних казок Є. Л. Шварца та Г. К. Андерсена.
    ІІІ місце
    • музично-драматична студія «Інтонація» (Центру позашкільної роботи Святошинського району) - міні-вистава «Хай щастить вам у дорозі».

    Номінації:

    • «Краща вистава шкільного театру» - «Снігова Королева» за мотивами казки Г.Х. Андерсена, автор Михайленко Т.А., клас-театр «Східна зірка» (Київської гімназії східних мов №1);
    • «Краща вистава лялькового театру» - «Люби та поважай закон», ляльково-театральний гурток «Казка двері відчиняє» (ЗЗСО № 230);
    • «Краща вистава приватного театру» - тіньовий театр, інсценізація пісні з мультфільму «Попелюшка», слова І. Рєзніка, музика І. Цвєткова, театральний колектив «ПозитивЧик» (Центру дитячого розвитку «Холлі»);
    • «За оригінальність» - вистава «Душа подушки» Олжаса Жанайдарова, театральний колектив «ПозитивЧик» (Центру дитячого розвитку «Холлі»).
      «Краща головна жіноча роль»:
    • Єлизавета Хлевінська (ЗЗСО № 140) за роль Мавки;
    • Вікторія Жуковіна (гімназія «Академія») за роль Королеви Гудзи-Мудзи;
    • Стефанія Дец (ЦПР) за роль Кози-Дерези;
    • Яна Лєрмонтова (ЗЗСО № 223) за роль Рини;
    • Катерина Семенець (ЗЗСО № 223) за роль Улі.
      «Краща головна чоловіча роль»:
    • Олексій Паламарчук (ЦПР) за роль Господаря;
    • Богдан Прокопенко (ЗЗСО № 140) за роль Лукаша;
    • Владислав Мельниченка (ЗЗСО № 223) за роль Мокія.