«Майбутній психолог» 26 січня 2018 року

26.01.2018

Продовжуючи тісну співпрацю зі школами в рамках програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», та з метою професійної орієнтації старшокласників Київський міжнародний університет пропонує учням долучитись до різноманітних інтелектуальних проектів. Тривалий час Центр практичної психології Деснянського району м. Києва (директор – Гулєвич Тетяна Михайлівна) співпрацює з КиМУ. Нас об’єднує любов до психології, бажання дати учням основи психологічних знань, які допоможуть їм у розв'язанні складних життєвих ситуацій.

З цією метою 26 січня 2018 року була проведена інтелектуальна гра «Майбутній психолог», яка зібрала 5 команд Деснянського району:

  • “Юні синоптики”, СЗШ № 277;
  • “Допитливі знавці”, СЗШ № 212;
  • “Реальна нереальність”, СЗШ № 250;
  • “Позитивчики”, СЗШ № 282;
  • “Крила надій”, СЗШ № 202.

Голова журі:

  • Абрамян Н.Д. – завідувач кафедри психології та педагогіки Київського міжнародного університету

Члени журі:

  • Кулакевич Т.В. – доцент кафедри кафедри психології та педагогіки КиМУ;
  • Черкас Т.В. – заступник директора Коледжу КиМУ;
  • Куницька Таїс – студентка ІІІ курсу спеціальності «психологія»;
  • Козирєва Дарина – студентка І курсу спеціальності «психологія».

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце – СЗШ № 250.

  • Номінація: «Глядацька симпатія», «Оригінальність ідей».
  • Назва команди: «Реальна нереальність».
  • Директор: Гуменюк Наталія Дмитрівна.
  • Керівник команди: Григоренко Людмила Олександрівна.

Члени команди:

  • Овчаренко Вікторія;
  • Храпата Олександра;
  • Шиманська Анастасія;
  • Канафоцька Любава;
  • Любецька Анна.

І місце – СЗШ № 202.

  • Номінація: «Найкраща презентація», «Організаторські здібності».
  • Назва команди: «Крила надій».
  • Директор: Пескова Ірина Василівна.
  • Керівник команди: Іщенко Валентина Михайлівна.

Члени команди:

  • Лазаренко Олексій;
  • Сєчко Євген;
  • Артюх Аліна;
  • Кисла Діана;
  • Орда-Седих Каміла.

ІІ місце – СЗШ № 282.

  • Номінація: «Найкраща презентація», «Організаторські здібності».
  • Назва команди: «Позитивчики».
  • Директор: Ніколаєва Олена Вікторівна.
  • Керівник команди: Степенко Марина Олександрівна.

Члени команди:

  • Голик Владислав;
  • Малахова Вікторія;
  • Ужва Юлія;
  • Саврук Владислав;
  • Сьомак Владислав.

ІІ місце – Гімназія № 212.

  • Номінація: «Інтелектуальний потенціал».
  • Назва команди: «Допитливі знавці».
  • Директор: Скринська Наталія Володимирівна.
  • Керівник команди: Онопрієнко Наталія Іванівна.

Члени команди:

  • Іваненко Вікторія;
  • Копчик Оксана;
  • Кречмер Євгенія;
  • Бенюх Анастасія;
  • Тесленко Єлизавета.

ІІІ місце – ЗОШ № 277.

  • Номінація: «Лідерські якості», «Реалізація творчих ідей».
  • Назва команди: «Юні синоптики».
  • Директор: Сівак Світлана Миколаївна.
  • Керівник команди: Соловйова Надія Владиславівна.

Члени команди:

  • Каваль Артем;
  • Малахова Єлизавета;
  • Руденко Вікторія;
  • Шкуринський Дмитро;
  • Сушко Зореслав.

Учасники команд отримали дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15% і 10% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!