Відкрита онлайн-лекція Миколи Юрлова

10 11/2021

Відкрита онлайн-лекція Миколи Юрлова

10 листопада об 11:40 в аудиторії 419 в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин КиМУ відбудеться  відкрита лекція для студентів I-IV курсів спеціальностей «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», «Політологія» з радником провідної юридичної фірми України у сферах банківського, фінансового, корпоративного права, вирішення міжнародних спорів, M&A «Marchenko partners» Миколою Юрловим на тему «Міжнародний комерційний арбітраж та інвестиційні спори».

Микола Юрлов спеціалізується на міжнародному публічному праві та вирішенні міжнародних спорів, представлє інтереси клієнтів у міжнародних інвестиційних і комерційних арбітражах, транскордонних судах і перемовинах із врегулювання спорів. Він консультував також народного депутата з питань міжнародного публічного права, був національним адміністратором Міжнародного судового конкурсу імені Джессапа в Україні. Микола є суддею конкурсів Jessup, Frankfurt, Vis, Telders, Stetson, Price та інших міжнародних судових змагань.

Запрошуємо всіх охочих відвідати відкриту лекцію!