Центр міжнародного права

Центр міжнародного права було створено у вересні 2003 року на базі Судової аудиторії Київського міжнародного університету. Центр міжнародного права в своїй роботі тісно співпрацює з Центром громадських і міжнародних зв’язків, кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства, а також з Інститутом міжнародних відносин і Юридичним інститутом.

Метою діяльності Центру міжнародного права є забезпечення і проведення викладачами й студентами КиМУ досліджень у сфері міжнародного права. Для досягнення цієї мети передбачається налагодження і розвиток співробітництва з вітчизняними й закордонними вищими навчальними закладами й науковими установами в галузі міжнародного права. Основними напрямками такого співробітництва є проведення спільних досліджень в галузі міжнародного права, організація участі викладачів і студентів Університету в конференціях, семінарах та інших наукових і практичних заходах, стажування викладачів Університету в наукових установах, післядипломна освіта випускників Університету в закордонних вищих навчальних закладах. Іншими напрямками співробітництва є налагодження співробітництва в сфері міжнародного права з міжнародними організаціями й фондами, посольствами іноземних країн в Україні, органами державної влади України й юридичними фірмами.

Київський міжнародний університет має одну з найсильніших в Україні програм участі в Конкурсах з міжнародного права (Конкурс ім. Б. Телдерса, Ф. Джессопа, Ж. Пікте та інших). Тому Центр міжнародного права намагається забезпечити ретельну підготовку студентів, які здобули право представляти КиМУ в цих Конкурсах. З підготовкою студентів до зазначених конкурсів тісно пов’язаний інший напрямок роботи Центру – підтримання та розвиток бібліотеки Центру.

Усі зазначені напрями роботи Центру міжнародного права спрямовані на виконання загальної концепції освіти в КиМУ – забезпечення працевлаштування випускників Університету. З цією метою Центр міжнародного права вживає необхідних заходів для заохочення та допомоги у працевлаштуванні, здобуття післядипломної освіти за кордоном, а також шляхом висвітлення досягнень КиМУ в сфері міжнародного права у засобах масової інформації.