Виїзне засідання - екскурсія студентського наукового гуртка «Азимут»

09.10.2018

9 жовтня 2018 року з ініціативи завідувача кафедри міжнародного туризму, д.екон.н., професора Вяткіної Т.Г. та доцента кафедри, к.геогр.н. Кучерявої Г.О. відбулося спільне виїзне засідання - екскурсія студентського наукового гуртка «Азимут» на тему: «Історико-архітектурні пям'ятки правого берега Києва», учасниками якого стали студенти 3-го курсу спеціальності «туризм» Київського міжнародного університету.

Готуючись стати фахівцями з туризму, студенти прекрасно розуміють, що мандруючи світом, не слід забувати, що справжні історичні багатства починаються з рідного краю, рідного міста. Тож, розробивши власноруч оглядову екскурсію правобережжям Києва, студенти відвідали унікальні історико-культурні пам'ятки: пам’ятник «Вічний Київ» - перший монумент України, що може обертатися навколо своєї осі, парк «Вічної Слави» та Меморіал Вічної Слави, пам'ятник засновникам Києва – братам Кию, Щеку, Хориву та їхній сестрі Либідь, який є візитівкою столиці та символізує її багаторічну історію, а також ознайомилися з подієвими туристичними ресурсами на прикладі Фестивалю хризантем, що традиційно проводиться восени на Співочому полі в Києві.

Студенти мали можливість закріпити набуті знання та удосконалити практичні навички з розробки туристичних маршрутів та організації екскурсійного обслуговування, що є важливою складовою формування професійних компетенцій фахівців у галузі туризму.