VII Міжнародна програма «Відкриті дні науки» у Польщі - участь науковців КиМУ

06.06.2018

В період від 2 до 6 червня 2018 року декан факультету будівництва та архітектури Київського міжнародного університету, д-р.техн.наук, доцент Омельяненко М.В. взяв участь у роботі VII Міжнародної програми «Відкриті наукові дні», організовані Куявсько-Поморською Школою Вищою (м. Бигдощ, Польща). Учасниками Наукових днів стали провідні вищі навчальні заклади Польщі (програма заходів: http://kpsw.edu.pl/modn/program), науковці яких представили наукові доробки, що сприяє поглибленню інтернаціоналізації наукових досліджень, інновацій, популяризації науки, зокрема досягнень в педагогічній галузі.

Доцент Омельяненко М.В. мав можливість ознайомитися з широким спектром досліджень Куявсько-Поморського університету, а також зустрітися з керівництвом університету, його президентом - доктором Романом Чаковським, ректором - доктором Хеленою Чаковською, обговорити питання спільних наукових досліджень, участі в міжнародних проектах, мобільності викладачів та студентів. Зустріч закінчилася підписанням Угоди про співпрацю між Київським міжнародним університетом та Куявсько-Поморською Школою Вищою зі спільної підготовки фахівців спеціальності «будівництво та цивільна інженерія» за програмою «Подвійний диплом».