Участь студентів КиМУ в Міжнародному форумі «Horasis China Meeting»

15.10.2018

14-15 жовтня 2018 року в Києві відбувся Міжнародний бізнес-форум “Horasis China Meeting in Ukraine”, організований урядом України, China Federation of Industrial Economics (КНР) та Horasis (Незалежний аналітичний центр, Швейцарія). Метою форуму є встановлення глобальних ділових зв'язків, залучення інвестицій, представлення відібраних українськими та іноземними експертами світового рівня проектів, вихід на світові ринки товарів та послуг, зокрема української економіки, яка динамічно розвивається, що сприятиме інтеграції України в світову систему господарювання.

У Форумі «Horasis China Meeting in Ukraine» взяли участь 400 представників глобального бізнесу, державних діячів Китаю, Америки, Європи, понад 28 країн світу, а також біля 100 українських бізнесменів, політиків. Не залишилися осторонь і студенти Київського міжнародного університету, адже участь у подібних заходах є прекрасною практикою долучитися до міжнародних платформ співпраці і обміну знаннями, до проведення політичного діалогу між приймаючою країною і запрошеними країнами і, звичайно, перевірити свій рівень володіння англійською мовою. На запрошення організаційного комітету Форуму сімнадцять студентів КиМУ спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «туризм» працювали в робочих інформаційних групах, успішно спілкувались з міжнародними учасниками:

• Степаненко Микола - староста групи;
  • Артюх Андрій;
  • Балишина Каріна;
  • Безверха Ліана;
  • Божинська Анастасія;
  • Данеш Амір;
  • Духан Діана;
  • Дудник Анастасія;
  • Зайченко Анна;
  • Король Ольга;
  • Камарніков Владислав;
  • Петрусенко Максим;
  • Петриш Владислав;
  • Сальнікова Дарина;
  • Таворський Олександр;
  • Фейло Анна;
  • Черниш Ірина.

Зі слів студентів, великий інтерес викликав розгляд в комітетах питань:
як Україна може стати центром на Новому Шовковому Шляху Китаю та які інвестиції Китаю чекають Україну; що таке венчурний капітал (ВК), де його нові джерела; зниження забруднення атмосфери і чи можуть китайські рішення щодо зеленої економіки експортовані; електронна торгівля і чи можуть китайські моделі стати активними на світових ринках та ін. Відповіді на ці та інші теми, без сумніву, додали студентам впевненості у тому, що наша держава може стати однією з найуспішніших у Європі.