Участь науковців КиМУ в святкуванні Дня Малайзії

26.09.2018

26 вересня 2018 року Посольство Малайзії у Києві провело щорічну зустріч з друзями Малайзії, яку відвідали гості з різних сфер діяльності – підприємці, науковці, релігійні лідери, а також малазійці, що проживають у Києві. Прийом також був приурочений до Дня Малайзії, що святкувався 16 вересня.

Київський міжнародний університет на заході представляла проректор з іноземних мов, професор Тіменко Ірина Валентинівна. Співпраця КиМУ з посольством Малайзії триває багато років, питання поглиблення співпраці з університетами Малайзії в академічній сфері, академічна мобільність студентів і викладачів, спільні публікації та дослідження, організація взаємодії в культурній сфері, ці питання обговорювались під час візиту пана Посла Й.В. Датук Аюф Бачі та його виступу з лекцією перед студентами та викладачами Університету (24.10.2017), а також екскурсії студентів, майбутніх дипломатів до посольства Малайзії в Україні (9.11.2017), де вони мали змогу познайомитись із специфікою роботи посольства країни в іншій державі.

Гостей заходу привітав діючий новий Посол Й.В. Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша, який зазначив, що радий можливості саме на початку своєї місії зустрітися з представниками організацій, котрі зробили значний внесок у розвиток відносин між Малайзією та Україною. Він також згадав про історію створення Малайзії та шлях країни до «Нової Малайзії. У цьому контексті, Й.В. Дато Раджа Реза коротко окреслив політичний напрям нового малайзійського уряду та його бажання підтримувати дружні відносини з усіма державами, в тому числі Україною. Пан Посол акцентував особливу увагу на співробітництві між двома країнами, зокрема, в галузі туризму та освіти.