Театральний капусник 2018 в КиМУ

12.09.2018

12 вересня в стінах університету пройшла творча церемонія посвяти першокурсників до акторського студентства «Театральний капусник 2018».

Актова зала була заповнена студентами Інституту театрального мистецтва, їх батьками, друзями, випускниками минулих років, серед них викладачі та члени ректорату КиМУ: професор Л.І. Шумигора (віце-президент КиМУ), професор Т.В. Данченко (проректор з навчально-виховної роботи), професор С.М. Мартиненко (проректор з питань розвитку), професор С.В. Рудаківська (проректор з питань доуніверситетської підготовки) та провідні майстри Інститут театрального мистецтва КиМУ: професор Н.О. Ільїна (директор Інституту, заслужена артистка України), професор Л.М. Сомов (народний артист України), В.П. Демченко (режисер-постановник) і керівники курсів доценти Ю.І. Лізенгевич, Т.А. Кобак, П.С. Макєєнков, Ю.В. Раєвський, І.В. Ткаченко.

Студенти ІІ-ІV курсів відкрили капусник музично-танцювальними замальовками, які передали естафету творчості першим курсам Університету та Коледжу КиМУ спеціальності «сценічне мистецтво». Не залишились осторонь студенти-першокурсники, які своїми виступами продемонстрували оригінальну фантазію, показали свою готовність самовіддано служити мистецтву.

Серед охочих долучитися до дійства були випускники минулих років, які емоційно сприймали все, що відбувалося на сцені, підтримуючи шаленими оплесками юні таланти.

Господарями цього яскравого свята стали четвертокурсники, які переписали на свій лад відомий ритуал посвяти в студенти. Зала вибухала сміхом, підтримувала юних і досвідчених артистів. Після посвяти всі ще довго фотографувались і згадували минулу театральну студентську бувальщину. Це чудово, коли спілкуються різні курси акторів і переймають досвід один в одного!

Отже, перше випробування на творчість першокурсники склали успішно. Далі на майбутніх акторів чекає чимало захопливих подій і заходів, цікаве та змістовне навчання.

Дорогі першокурсники!
Щиро бажаємо здоров’я, терпіння, успіхів
на обраному шляху до великої сцени!