Таємниці професії: як бути хорошим радіоведучим

13.04.2018

Професія радіоведучого досить непроста професія, але, разом з тим, дуже цікава та престижна. Це професія спонтанності, уміння не розгубитися в ефірі, говорити і влучно, і лаконічно.

Про все це і навіть більше розповіла гостя Київського міжнародного університету Юля Карпова, популярна радіоведуча ранкового шоу «Хеппі Ранок» на радіостанції «Хіт FM», 13 квітня 2018 року на майстер-класі зі студентами-журналістами I-II курсів Інституту журналістики, кіно і телебачення та ІІІ курсу Коледжу спеціальності «видавнича справа та редагування» (організатор - директор інституту О.Ф. Самойлов, к.і.н, доцент.

Майстер-клас відбувся у формі бесіди зі студентами. Юля поділилась основними деталями роботи радіоведучого: специфіка роботи перед мікрофоном, техніка мови, дикція, артистичність та як над цим працювати, а також розповіла про маленькі таємниці великого успіху.

Відповідаючи на численні питання студентів, Юля звернулася з порадою до студентів: «Для того, щоб стати радіоведучим чи журналістом «з великої букви», потрібно стати професіоналом у спілкуванні з людьми, розкривайте себе як особистість, навчіться правильно говорити і, найважливіше - зумійти прихилити до себе кожного слухача».

Хід роботи висвітлювали журналісти газети «Постскриптум плюс» і телепрограми «Студентський квиток».

23 04/2018
19 04/2018