Студентське самоврядування у КиМУ та Коледжі КиМУ

25.09.2018

Вибори голови студентського парламенту – реальна можливість серйозних змін чи продовження правильно розпочатого курсу в рідній альма-матер. Тому вибори голови студентського парламенту Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ, які відбулися 25 вересня 2018 р., продемонстрували бажання студентів обрати головою парламенту студента, з яким можна буде зробити студентське життя ще більш цікавим, надати студентам можливість самореалізуватись, набути розуміння і досвід демократії.

Організаційні питання студентського самоврядування, зокрема і організація виборів до студентського парламенту, здійснювалася на засадах невтручання адміністрації як університету так і коледжу, вибори голови студентського парламенту відбулися за системою прямого таємного голосування кожного студента відповідно до статті 40 Закону України «Про вищу освіту».

Для студентів КиМУ та Коледжу КиМУ, які знаходяться в одному приміщенні, це хвилююча подія, адже університети вважаються своєрідною моделлю громадянського суспільства, є суттєвим чинником соціалізації молоді, зростання її політичної, правової культури.

Виборам передували загальні збори студентів 19 вересня, під час яких кандидати представили свої передвиборчі програми:

1. Семко Аліна – студентка 1-го курсу спеціальності «журналістика»;

2. Сальникова Дарина – студентка 2-го курсу спеціальності «міжнародне право»;

3. Сучков Микита – студент 3-го курсу спеціальності «менеджмент»;

4. Лямін Ілля – студент 3-го курсу Коледжу спеціальності «підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;

5. Чебанівська Анастасія – студентка 3-го курсу спеціальності «філологія».

Усі кандидати - активні, сміливі, впевнені в собі - продемонстрували ораторські здібності, уміння тримати увагу аудиторії, дотепно і влучно відповідати на запитання слухачів, чим викликали як питання, так і оплески підтримки певних аспектів майбутньої діяльності, як то: створення нової платформи для комунікації між студентами, проведення флешмобів (Лямін І.), розширення волонтерської та благодійної діяльності (Сальникова Д.) та ін.

За результатами голосування перемогу здобув Лямін Ілля, який набрав 56% голосів.

Першими Іллю привітали доцент Ісмаїлова Л.Б. - керівник департаменту культурно-виховних заходів та викладач Алексанян В.І. – голова студентського наукового товариства КиМУ.

Вітаємо з перемогою Ляміна Іллю,
новообраного голову студентського парламенту
Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ!
Доля студентського самоврядування у надійних руках!
Бажаємо креативу, натхнення та виправдати довіру виборців !