Реформа освіти в Україні - думка науковців КиМУ

12.06.2018

5 вересня 2017 року Верховна Рада України проголосувала за “Закон про освіту”, який передбачає проведення масштабної реформи українських освітніх закладів, спрямованої на модернізацію змісту освіти відповідно до потреб країни і світових стандартів.

Чи є своєчасними зусилля щодо реформування освіти? Які проблеми викликає реалізація реформи в Україні, зокрема у початковій школі? Які нововведення у правилах вступу до школи і чи готові до них навчальні заклади? Чи прийматимуть учнів в елітні заклади освіти за місцем реєстрації? Якими є особливості проведення зовнішнього незалежного тестування 2018?

Ці та інші теми стали предметом обговорення 12 червня 2018 року на телеканалі «Рада» у програмі Politika.UA, в якій взяла участь професор Мартиненко С.М., доктор.пед.наук, проректор з розвитку Київського міжнародного університету.