Перемога студентки КиМУ Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи»

24.05.2018

Від 22 до 24 травня 2018 року на базі КНУ ім. Т. Шевченка відбувся ІІІ заключний етап Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», організаторами якого стали: Укрінформ; Міжнародна ліга «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Національної ради жінок України; Міністерство культури України; Товариство «Знання» України.

Автор-засновник проекту - Галина Гілярівна Яблонська (народна артистка України, громадський діяч, голова оргкомітету Міжнародного проекту-конкурсу), голова журі - Василь Неволов (кандидат мистецтвознавства, голова Київського відділення товариства знання).

Конкурс проходив у три етапи:
І етап – до дня народження Тараса Шевченка – у країнах-учасницях Проекту-конкурсу (березень);
ІІ етап – до річниці викупу Тараса Шевченка з кріпацтва – біля пам’ятників Кобзарю (квітень);
ІІІ етап – до роковин повернення Тараса Шевченка в Українську землю – м. Київ, Україна (травень).

Учасниками проекту стали також студенти спеціальності «сценічне мистецтво» Київського міжнародного університету, шанувальники творчості Тараса Шевченка. Приємно зазначити, що Лауреатом І ступеня в номінації «Наживо: Читана та співана поезія Тараса Шевченка» III заключного етапу Міжнародного проект-конкурсу стала АНГЕЛІНА ПЕРЕПЕЧА (студентка І курсу Інституту театрального мистецтва Київського міжнародного університету) за виконання уривка з поеми "Катерина" (директор інституту - професор Ільїна Н.О., заслужена артистка України).

Щиро вітаємо Ангеліну з перемогою!
Бажаємо подальших творчих успіхів!