Науковці КиМУ – учасники заходів Посольств Туркменістану та Республіки Таджикистан в Україні

27.04.2018

Співпраця Київського міжнародного університету з представництвами дипломатичних та міжнародних структур, акредитованими в Україні є активною складовою навчального процесу в підготовці фахівців з міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародних економічних відносин. Зокрема, в поточному навчальному році університет відвідали та виступили з лекціями Надзвичайні та Повноважні Посли країн: Франції, Малайзії, Сирії, Греції, Туркменістану, а також представники ЄС та ООН.

В той же час, студенти та науковці КиМУ є активними учасниками міжнародних наукових конференцій, які проводяться міжнародними представництвами в Україні:

• 28 листопада 2017 р. - відео-конференція МЗС Аргентини, присвячена 25-річчю встановлення дипломатичних зв'язків Аргентини та України, учасниками якої стали 35 студентів та науковців університету;
  • 26 квітня 2018 р. – участь професора Мартиненко С.М. (проректор з питань розвитку університету, д.пед.н., академік Академії акмеологічних наук) у прес-конференції, присвяченій ініціативі Президента Республіки Таджикистан про оголошення 2018-2028 рр. Міжнародним десятиліттям «Вода для стабільного розвитку», направленим на підтримку реалізації Цілей стабільного розвитку та цільових завдань, підтриманих ГА ООН (резолюція 71/222 від 22.12.2016 р.);
  • 27 квітня 2018 р. - Посольство Туркменістану в Україні стало організатором Міжнародної науково-практичної конференції «Роль Туркменістану в розвитку транзитно-транспортного співробітництва в контексті оголошеного року «Туркменістан – серце Великого Шовкового Шляху». Мета конференції – презентація транспортних можливостей Туркменістану в контексті міжнародного співробітництва. Учасниками конференції стали керівники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, депутати Верховної Ради, представники Міністерства закордонних справ України, а також професор Некряч А.І. (проректор з наукової роботи, д.політ.н., академік Української академії політичних наук України), яка дала високу оцінку конструктивній пропозиції Туркменістану щодо співпраці країн Шовкового шляху та їх привабливості для України, з точки зору використання її технологічного потенціалу, транспортного сектору.

26 06/2018
23 05/2018